Nabídka našeho eshopu

Rakousko - čistá - č. 937-940

Rakousko - čistá - č. 937-940

  • Cena: 315 Kč

Výstava Sandical 2014 (San Diego, USA)

Ve dnech 24. - 26. ledna příštího roku se v Kalifornském San Diegu uskuteční každoroční výstava poštovních známek. Navazuje tak na předchozí úspěšné ročníky, zejména z let 2010 a 2012. Přestože výstava má charakter spíše lokální výstavy, opak je pravdou. K její významnosti přispělo úsilí Kalifornských sběratelů a lokálních sběratelských uskupení.

Právě filatelistická skupina z oblasti San Diega se dlouhodobě specializuje na úzkou oblast známek Francie a francouzských zámořských kolonií. Dosud nejucelenější a možná nejvzácnější sbírku této oblasti filatelie bude k vidění právě na letošním SANDICALU. Už to řadí výstavu po bok ostatních velmi významných událostí na americkém kontinentě pro příští rok.

Kromě toho nabízí výstava množství doprovodných akcí, například vybrané ukázky z tvorby amerických rytců na pozadí významných historických událostí amerického národa. Možnost vystavit zde své exponáty mají také soukromí sběratelé, zejména z USA a Kanady a nově se přehlídky mohou zúčastnit také zájemci z Evropy. Výstava bude samozřejmě doplněna o řadu odborných seminářů, setkání a soutěže pro vystavovatele, kterou ocení odborná porota. Součástí bude i burza známek a doplněna o možnost bezplatně si nechat ocenit známky a nebo celou sbírku.

Místo konání:
Al Bahr Shrine Center
5440 Kearny Mesa Road
San Diego, CA 92111
USA

Odkaz na internetové stránky zde:
http://www.sandical.org/


Autor: Ondra Aleš | 17. 12. 2013

Komentáře

Nejsou žádné komentáře

Přidat komentář


Nabídka našeho eshopu

PL 2130 - s DV ZP 4 - červená skvrna ve tváři 1. dívky

PL 2130 - s DV ZP 4 - červená skvrna ve tváři první dívky

  • Cena: 189 Kč
LINDNER - PHILA-COMBI-BOX - zoubkoměr, průsvitky

LINDNER - PHILA-COMBI-BOX - zoubkoměr, průsvitky

  • Cena: 546 Kč