Autoři - Ondra Aleš

Reklama

merkur-revue.eu

Autor - Ondra Aleš

Mnoha lidem, a především naprosté většině filatelistů jsou známé poštovní známky, které jako by připomínaly pohled do minulosti. Mezi ně kousky z již proslulé emise, vydávané Českou poštou
O tomto rozlehlém státu je zejména v posledních dvou letech slyšet opravdu mnoho. Situace, kterou si její obyvatele nyní procházejí je zajisté nelehká a mění se každý den.
Ve dnech 16 až 19. dubna letošního roku se v Sydney koná velkolepá výstava poštovních známek při příležitosti stého výročí vylodění Australských královských sil a Novozélandských výzkumných sil
Ve dnech 12. až 13. září letošního roku se v hlavním městě Polské republiky uskuteční celostátní výstava poštovních známek.
Pařížská pošta zve již od roku 2004 k výstavě Salon Planete Timbres, pořádanou pravidelně každé dva roky. Výstava bude probíhat ve dnech 14. až 22. června
Ve dnech 14. až 16. února tohoto roku se uskuteční putovní výstava AmeriStamp Expo, jenž ponese přídomek druhá největší severoamerická výstava tohoto roku.
Ve dnech 24. - 26. ledna příštího roku se v Kalifornském San Diegu uskuteční každoroční výstava poštovních známek. Navazuje tak na předchozí úspěšné ročníky, zejména z let 2010 a 2012.
Ve dnech 19. až 25. listopadu se v brazilském Rio de Janeiru uskuteční světová výstava poštovních známek - BRASILIANA 2013.
  Starší články

Ondra Aleš


Autor o sobě nic více nenapsal.

Reklama

merkur-revue.eu

Ondra Aleš


Autor o sobě nic více nenapsal.