Albové listy POMfila

Reklama

merkur-revue.eu

Albové listy POMfila

V rámci edice POMfila máme pro Vás nabídku luxusních, ale cenově přijatelných albových listů v praktickém formátu A4. Listy jsou vytištěny standardně na bílém kartonu. Pokud bude zájem je možné i provedení na krémovém kartonu. Naše albové listy se odlišují především svým působivým grafickým zpracováním.


Ukázka albového listu ČRČisté hlavičkové listy jsou vhodné k vlastnímu uspořádání sbírky

Každý ucelený komplet listů zahajuje titulní strana s erbem. Jednotlivý list je opatřen v levém horním rohu vlaječkou, příp. erbem, nadpisem v příslušném jazyce a podnadpisem v angličtině. U všech emisí je uvedeno označení a datum vydání. Jednotlivé známky jsou buď zobrazeny v černobílém provedení nebo v případě stejného motivu jsou uvedeny rozdílné hodnoty. Stránky jsou číslovány s tím, že různé varianty, podtypy a přepážkové listy jsou uvedeny jako podstránka základní známky. U České republiky a Slovenska je možno dodat buď základní řadu nebo včetně přepážkových listů a kupónů.

K listům dodáváme vhodné desky v koženkovém designu se 4-kroužkovou mechanikou a archivní box ve stejném materiálovém provedení. Desky jsou opatřeny na hřbetu zlatotiskem s názvem příslušné země.Desky na albové listy se zlatotiskem


Archivní box


Některé listy jsou na objednávku opatřeny hawidkami - (pokud tak není uvedeno jedná se o listy nezasklené). Listy jsou do desek upevněny buď pomocí standardních euroobalů s krupičkovým povrchem anebo dodáváme zesílené euroobaly o tl.80 mikronů s čirým povrchem, které spolehlivě ochrání Vaše listy i známky od poškození či opotřebení. Do jedněch desek lze vložit maximálně cca 80 listů včetně euroobalů.Ukázka vložení albových listů


Albové listy jsou vhodné především pro ražené známky (přilepují se na listy filatelistickými nálepkami) nebo se zasklením i pro známky čisté. Albové listy POMfila lze zakoupit na našem Eshopu kde mají samostatnou rubriku Albové listy. A to buď v cenově výhodných sadách nebo jednotlivě dle přání zákazníka. Pokud by jste měli jakýkoliv dotaz o našich albových listech POMfila zeptejte se na emailu infofila@infofila.cz.
Kompletní nabídku Albových listů POMfila naleznete zde na našem Eshop.infofila.cz |