Horní Belvedere, jeden z nejkrásnějších barokních komplexů na světě, slaví v roce 2023 své 300. výročí.
Magazín Infofila.cz je nadšen, že vám může představit novou řadu známek, které připomínají korunovaci Jeho Veličenstva krále Karla III. a Jejího Veličenstva královny manželky.
Chorvatská pošta se rozhodla oslovit sběratele a fanoušky populárních her tím, že 22. února uvedla novou sérii pamětních poštovních známek
Sběratelé známek a filatelisté mají důvod k radosti, protože byla právě představena nová sada známek King Charles Definitives Stamp - známky Karla III.
Disney slaví své sté výročí, a jak by to bylo vhodnější, než uctít tuto významnou událost prostřednictvím sběratelských poštovních známek?
Gustave Eiffel, narozený jako Gustave Bonickhausen 15. prosince 1832 v Dijonu, byl významným francouzským inženýrem a vizionářem, který se proslavil především díky stavbě Eiffelovy věže v Paříži.
Rakouská pošta vydala miniaturní sérii známek na počest emeritního papeže Benedikta XVI., který zemřel 31. prosince minulého roku.
Série nových speciálních známek oslavuje šest dekád nezapomenutelných vystoupení The Rolling Stones, které se konaly v koncertních sálech po celém světě. Tato série zahrnuje osm kusů a zobrazuje sólové umělce a skupiny v akci před plnými hledišti.
  Starší články