Nabídka našeho eshopu

Katalog poštovních známek World Philately 2022 a Encyklopedie filatelie na flash disku

Katalog poštovních známek World Philately 2022 a Encyklopedie filatelie na flash disku

  • Cena: 999 Kč

Pozvánka na Podcast U3V Žilina s Jiřím Neumannem

Milí přátelé filatelie, srdečně vás zveme na nový díl podcastu U3V Žilina, kde se tentokrát setkáme s panem Jiřím Neumannem, studentem mezinárodního vzdělávacího programu Zberateľstvo ONLINE. Připojte se k nám a objevte fascinující svět filatelie a poštovní historie!


Ve světě filatelie se nachází mnoho tajemství a příběhů čekajících na odhalení. A právě to je důvod, proč jsme si pro tento díl našeho podcastu pozvali pana Jiřího Neumanna, který se touto vášní zabývá a díky mezinárodnímu vzdělávacímu programu Zberateľstvo ONLINE má možnost prohloubit své znalosti a sdílet je s námi.


Příběh ôsmy nás zavede do kouzelného světa filatelie, kde se budeme zabývat nejen historií sběratelství známek, ale také poštovní historií a událostmi, které měly významný dopad na vývoj pošty a komunikace. Pan Neumann nám ukáže, jak filatelie může být nejen zábavným koníčkem, ale také oknem do minulosti, které nám pomáhá lépe porozumět naší historii a kultuře.


Nezmeškejte tento jedinečný podcast U3V Žilina s Jiřím Neumannem a přidejte se k nám, abyste se společně ponořili do fascinujícího světa filatelie a poštovní historie. Poslechněte si na odkazu zde.Autor: Redakce | 26. 4. 2023

Komentáře

Nejsou žádné komentáře

Přidat komentář


Nabídka našeho eshopu

Motýli - 15 h - č. 1217 - II. typ - čistá

Motýli - 15 h - č. 1217 - II. typ - čistá

  • Cena: 290 Kč
Československo 1918-1939, komplet - 1x desky, 1x archivní box, vč.zesílených obalů - zasklené

Zasklený komplet Československo 1918-39 + 1x desky+1x archivní box

  • Cena: 3545 Kč