Autoři - Redakce

Reklama

merkur-revue.eu

Autor - Redakce

Rakouská poštovní služba vydává novou poštovní známku v hodnotě 3 eura, která oslavuje legendární automobil Austro Tatra 57A, významný model z 30. let 20. století.
Šachy, hra známá svou dlouhou historií, intelektuálními výzvami a kulturním významem, oslavují významný milník.
Polská poštovní služba přichází s novinkou, která oslavuje lásku a přátelství - poštovní známkou s názvem I Love You.
Německá pošta představuje novou poštovní známku v hodnotě 0,85 EUR, která je součástí speciální série Hrdinové dětství. Tato série, již pátým rokem vydávaná, přináší na poštovní známky oblíbené postavy
Představujeme zásobník Diamant, pocházející od renomované německé firmy Lindner, který se stane korunou vaší sběratelské vášně.
100 let Disney - Společnost The Walt Disney Company, symbol snů a fantazie, slavilo v roce 2023 stoleté výročí svého založení.
Royal Mail ve Velké Británii vydala novou sérii poštovních známek, které oslavují jednu z nejvýraznějších popových skupin tří dekád - Spice Girls. Sada deseti první třídy známek je poctou nezapomenutelným okamžikům této ikonické skupiny na pódiích po celém světě.
Představujeme pamětní bankovku (paměťovku) Usain Bolt, první z naší série Athletics, věnovanou atletické legendě Usainu Boltovi. Tato pamětní bankovka je poctou nejen Usainu Boltovi, ale i celému světu atletiky.
  Starší články

Redakce

Email

WWW


Autor o sobě nic více nenapsal.

Reklama

merkur-revue.eu

Redakce

Email

WWW


Autor o sobě nic více nenapsal.