Nabídka našeho eshopu

Digitální mikroskop Flex

DigiMicroscope Flex je ideální nástroj pro všechny, kteří potřebují prozkoumat malé předměty nebo povrchy s vysokým rozlišením a zvětšením.

  • Cena: 2487 Kč

Co je World Philately?

World Philately je multimediální katalog a edice magazínu Infofila. Pod touto značkou už byl vydaný katalog České republiky (1993-2002) a ukázkový katalog Protektorátu Čechy a Morava. Vše jsou to demoverze a tedy pouhé ukázkové verze pro zájemce zdarma ke stažení či prohlížení on-line.

V budoucnu by měl být katalog World Philately na mnohem větší úrovni. Chceme se soustředit i na specializaci a vylepšení ohledně ovládání a přidávání nových a zajímavých funkcí, které Vám práci s katalogem usnadní a zpříjemní.

Věřím, že Vás s touto edicí, kterou připravujeme, oslovíme. Multimediální katalog World Philately by rád využil možnosti jednoduchého a rychlého cenového update. Prostě a jednoduše řečeno - zakoupíte si katalog World Philately třeba ČSR I (1918-1939) s hlubokou specializaci a z internetu si pravidelně budete stahovat aktualizační soubory s novými cenovými záznamy. Ušetříte hodně peněz a díky tomu také bude i Váš "náš" katalog prakticky aktuální pořád. Hodně závisí na tom, jaký úspěch katalog bude mít. Věříme, že si cestu k zákazníkům najde.

Pro ukázku navštivte sekci World Philately na magazínu Infofila anebo rovnou zavítejte na oficiální infostránky na www.worldphilately.com


Autor: Zdeněk Jindra | 13. 1. 2003

Komentáře

Nejsou žádné komentáře

Přidat komentář


Nabídka našeho eshopu

Albové listy A4 Československo (1945-1992), nezasklené, zvýhodněný komplet (742), 10x desky, 10x archivní box,

Československo 1945-92, zvýhodněný komplet-plná verze (742 listů) + 10 ks desek se zlatotiskem a archivními boxy (zaplatíte pouze 9 ks desek a archivních boxů a 1 desky a 1 arch.box získáváte zdarma)

  • Cena: 12143 Kč
Zásobník na známky Leuchtturm - PREMIUM S64 SET - A4 - 64 stran - černé listy

Zásobník na známky Leuchtturm - PREMIUM S64 SET - A4 - 64 stran - černé listy

  • Cena: 1688 Kč