Nabídka našeho eshopu

Lupa nejen na čtení zvětšovací 8x, 20x - S7132

Lupa nejen na čtení zvětšovací 8x, 20x - S7132

  • Cena: 611 Kč

Co je World Philately?

World Philately je multimediální katalog a edice magazínu Infofila. Pod touto značkou už byl vydaný katalog České republiky (1993-2002) a ukázkový katalog Protektorátu Čechy a Morava. Vše jsou to demoverze a tedy pouhé ukázkové verze pro zájemce zdarma ke stažení či prohlížení on-line.

V budoucnu by měl být katalog World Philately na mnohem větší úrovni. Chceme se soustředit i na specializaci a vylepšení ohledně ovládání a přidávání nových a zajímavých funkcí, které Vám práci s katalogem usnadní a zpříjemní.

Věřím, že Vás s touto edicí, kterou připravujeme, oslovíme. Multimediální katalog World Philately by rád využil možnosti jednoduchého a rychlého cenového update. Prostě a jednoduše řečeno - zakoupíte si katalog World Philately třeba ČSR I (1918-1939) s hlubokou specializaci a z internetu si pravidelně budete stahovat aktualizační soubory s novými cenovými záznamy. Ušetříte hodně peněz a díky tomu také bude i Váš "náš" katalog prakticky aktuální pořád. Hodně závisí na tom, jaký úspěch katalog bude mít. Věříme, že si cestu k zákazníkům najde.

Pro ukázku navštivte sekci World Philately na magazínu Infofila anebo rovnou zavítejte na oficiální infostránky na www.worldphilately.com


Autor: Zdeněk Jindra | 13. 1. 2003

Komentáře

Nejsou žádné komentáře

Přidat komentář


Nabídka našeho eshopu

Perfotronic od firmy SAFE

Přístroj pro přesné měření zoubkování na poštovních známkách

Dodání do 12 pracovních dnů

  • Cena: 7375 Kč
Katalog poštovních známek World Philately - Česká republika (1993-2021) na flash disku

Katalog poštovních známek World Philately - Česká republika (1993-2021) na flash disku

  • Cena: 399 Kč