Co je World Philately?

Datum vydání: 13. 1. 2003


World Philately je multimediální katalog a edice magazínu Infofila. Pod touto značkou už byl vydaný katalog České republiky (1993-2002) a ukázkový katalog Protektorátu Čechy a Morava. Vše jsou to demoverze a tedy pouhé ukázkové verze pro zájemce zdarma ke stažení či prohlížení on-line.

V budoucnu by měl být katalog World Philately na mnohem větší úrovni. Chceme se soustředit i na specializaci a vylepšení ohledně ovládání a přidávání nových a zajímavých funkcí, které Vám práci s katalogem usnadní a zpříjemní.

Věřím, že Vás s touto edicí, kterou připravujeme, oslovíme. Multimediální katalog World Philately by rád využil možnosti jednoduchého a rychlého cenového update. Prostě a jednoduše řečeno - zakoupíte si katalog World Philately třeba ČSR I (1918-1939) s hlubokou specializaci a z internetu si pravidelně budete stahovat aktualizační soubory s novými cenovými záznamy. Ušetříte hodně peněz a díky tomu také bude i Váš "náš" katalog prakticky aktuální pořád. Hodně závisí na tom, jaký úspěch katalog bude mít. Věříme, že si cestu k zákazníkům najde.

Pro ukázku navštivte sekci World Philately na magazínu Infofila anebo rovnou zavítejte na oficiální infostránky na www.worldphilately.com

Autor: Zdeněk Jindra
ZdenekJindra@infofila.cz

Vytištěno ze serveru https://www.infofila.cz