Nabídka našeho eshopu

Album na poštovní známky - vč. listů VARIO

Album na poštovní známky - vč. listů VARIO

  • Cena: 459 Kč

Zberateľ číslo 10/2003

První recenze na nejoblíbenější a nejčtenější časopis na Slovensku Zberateľ. Další informace Vám budeme pravidelně přinášet.

Jelikož jsme nedávno spustili i internetový magazín o filatelii pro slovenské čtenáře Infofila.net, budeme Vás i na Infofila.cz informovat, jak si vedou články ve slovenštině převzaté právě z Infofila.net, ale i české příspěvky o slovenské literatuře či o dění kolem ní.

Určitě většinu z Vás slovenská filatelie zajímá. Proto určitě tyto naše aktivity uvítáte. Věřím, že se nám konečně podaří se slovenské filatelii přiblížit a vrátit jí bratrský punč, který nás dlouho tak spojoval a po rozpadu i rozděloval, ale je čas českou a slovenskou filatelii znovu spojit, alespoň prostřednictvím těchto našich internetových magazínů.

Desáté letošní číslo časopisu Zberateľ Vám tedy moc rád obsahově představím. Nejdříve si ale o tomto časopisu něco řekněme. Je to měsíčník pro sběratele, který obsahuje odborné články a informace. Obálka je barevná a vnitřní obsah černobílý. Obsah je pro nás filatelisty vždy velmi pestrý. Stačí jen zmínit řadu článků a pravidelných rubrik. Nové slovenské poštovní známky, Z novinek našich sousedů, Ohlédnutí za slovenskými známkami od Zdeňka Fritze, Okénko specialistů, Staničné poštové schránky na Podkarpatskej Rusi od Josefa Tekeľa, Estónske premeny vo svetle filatelie od Pavola Hallony, příloha Slov-Olymp uprostřed časopisu a spousty dalších zajímavých příspěvků.

Časopis Vám tedy mohu jen doporučit a pokud o něj máte zájem, napište na email zberatel@nextra.sk, kde si ho můžete po dohodě předplatit.

Zberateľ číslo 10/2003


Autor: Zdeněk Jindra | 30. 11. 2003

Komentáře

Nejsou žádné komentáře

Přidat komentář


Nabídka našeho eshopu

Lupa nejen na čtení zvětšovací 8x, 20x - S7132

Lupa nejen na čtení zvětšovací 8x, 20x - S7132

  • Cena: 611 Kč
Výzkum vesmíru - č. 2024 - I. typ - čistá

Výzkum vesmíru - č. 2024 - I. typ - čistá

  • Cena: 90 Kč