Nabídka našeho eshopu

PL 2130 - s DV ZP 4 - červená skvrna ve tváři 1. dívky

PL 2130 - s DV ZP 4 - červená skvrna ve tváři první dívky

  • Cena: 189 Kč

Reportáž TV Nova o nezoubkované raritě Fifinka

21. 10. 2010 proběhla na TV Nova reportáž v Televizních novinách, která sice přinesla starou zprávu, kterou my filatelisté známe již několik měsíců, ale zároveň vyvolala zajímavou diskuzi na portálu Sběratel.com.


Cituji uživatele diskuzního portálu s nickem dejvy:

"Tak jsem si tu reportáž prošel a narazil jsem na pár zajímavostí: Ing. Janík uvedl, že jsou zatím známy 2 ks, Nově se samozřejmě "během dne" podařilo zjistit, že už jsou objeveny 4 ks. Pokud vím, o 4 kusech se vědělo už v květnu. Podle reportáže měl všechny 4 ks objevit pracovník pošty. Zajímalo by mě, o jak velkou poštu šlo, protože způsob distribuce toto téměř vylučuje. Sešitky jsou baleny po 100 ks, celý balíček je vždy ze sešitků z jednoho tiskového pole. Jakým způsobem lze dosáhnout toho, aby na jednu poštu přišly balíčky ze 4 různých polí a k tomu aby byl ve všech sešitek ze stejného archu? Tady mi prostě něco nesedí."

Jak zajímavá informace vyplynula ze zpravodajství TV Nova. Sešitky bez průseku prý nalezl jeden jediný pracovník České pošty. Pokud se tato informace zakládá na pravdě, je absolutně vyloučené, aby se něco takového stalo! Na takové velké náhody přeci nevěříme. Jaká je pravděpodobnost, aby se všechny čtyři balíčky sešitků dostaly na jednu poštu? Téměř nulová! Nezoubkované sešitky Fifinky, nezoubkovaný aršík Spěšná pošta vyvolávají otázky a pochybnosti zda přece není všechno úplně jinak a někdo si na tomto nezakládá vlastní živnost. Filatelisté se obávají co bude dál a jaká další novodobá rarita nám bude předložena...


Autor: Zdeněk Jindra | 23. 10. 2010

Komentáře

Fifinky mám doma

RE: Fifinky mám doma

RE: Fifinky mám doma

Padělky!

známky

RE: Fifinky mám doma

Přidat komentářZobrazit komentáře


Nabídka našeho eshopu

Signoscope T3 od firmy SAFE

Signoscope na průsvitky známek T3 od firmy SAFE.

  • Cena: 4725 Kč
Zásobník na poštovní známky - 60 stran - bílé listy - SAFE retro potisk - č. 100

Zásobník na poštovní známky - 60 stran - bílé listy - SAFE retro potisk - č. 100

  • Cena: 935 Kč

Související články