Nabídka našeho eshopu

PHILALUX3 - SAFE 9865

PHILALUX3 - SAFE 9865

  • Cena: 3695 Kč

Novinka: Neziskový zpravodaj - časopis Mladý sběratel se představuje

Vážení čtenáři,
v únoru 2004 vyšlo první číslo nového neperiodického časopisu Mladý sběratel. První číslo 1/2004 přineslo mnoho čtenářských lahůdek pro mladé a začínající sběratele.

Časopis se zaměřuje na sběratele poštovních známek (filatelisty), pohlednic (filokartisty), mincí a v dalších číslech i na jiné sběratelství. Jelikož je to zpravodaj, nebo chcete-li časopis neziskový, vydávaný pro podporu sběratelství v ČR, věříme, že si své čtenáře najde. Časopis Mladý sběratel má do začátku 16 černobílých stran a vychází 6 x do roka. Jeho roční předplatné je pouze výrobní plus poštovné a tedy 150,- Kč. Kdo o něj má zájem, může si ho předplatit. Pište na email: infofila@infofila.cz nebo na adresu Zdeněk Jindra, Nad stadionem 1304, Nové Město nad Metují, 549 01.

Tento časopis si dal za úkol propagovat sběratelství stejně jako naše internetové projekty Infofila.cz, Filokartie.com a Sběratel.com, ale i mnoho dalších, které pro Vás připravuje skupinka nadšenců stejně jako Mladého sběratele bez nároku na finanční odměnu. Celý projekt je založený na nadšení pro sběratelství. Ať už se Váš zájem týká poštovních známek nebo pohlednic či jiného sběratelství, vždy se budeme snažit mít časopis vyvážený a pestrý. Pro mladé sběratele je to určitě dobrá novinka, protože toto tu nejvíc scházelo. Po roce 1989 mnoho takovýchto časopisů zaniklo. Můžu zmínit třeba pro příklad legendárního Mladého filatelistu, který byl na velmi kvalitní úrovni. Víme, že náklad takovéhoto časopisu nikdy nebude obrovský jako u odborných časopisů, ale věříme, že pro přilákání nových sběratelů je to potřeba. Mladí a začínající sběratelé potřebují mít své místečko, kam by se mohli obrátit, napsat třeba své dotazy, zpestřit si sběratelské kontakty a obohatit své znalosti. Pokud máte zájem tento unikátní neziskový projekt podpořit, pište na výše uvedený email nebo adresu.

Vítáme jakékoliv příspěvky či informace, které se týkají sběratelství. Dále nabízíme možnost i propagační. Kromě 6ti čísel by mohli čtenáři příležitostně obdržet číslo zdarma, pokud nalezneme drobného sponzora, který by měl třeba zájem o reklamu na zadní straně Mladého sběratele. Můžou se zde objevit zájemci, kteří chtějí zviditelnit své pomůcky - třeba zásobníky poštovních známek, různé známky nebo pohlednice pro děti. Možností je opravdu spousta, proto uvítáme, pokud byste této nabídky využili, protože tím pomůžete podpořit sběratelství především mladých lidí.

Novinka: Neziskový zpravodaj - časopis Mladý sběratel se představuje


Autor: Zdeněk Jindra | 6. 2. 2004

Komentáře

Nejsou žádné komentáře

Přidat komentář


Nabídka našeho eshopu

Zásobník na známky Leuchtturm - COMFORT S64 - A4 - 64 stran - černé listy

Zásobník na známky Leuchtturm - COMFORT S64 - A4 - 64 stran - černé listy

  • Cena: 1116 Kč
Katalog poštovních známek World Philately - Česká republika (1993-2021) na flash disku

Katalog poštovních známek World Philately - Česká republika (1993-2021) na flash disku

  • Cena: 399 Kč