Nabídka našeho eshopu

Pinzeta LINDNER - 2038 - 120 mm - zahnutá

Pinzeta LINDNER - 2038 - 120 mm - zahnutá

  • Cena: 153 Kč

Internetová výstavní třída - novinka na NorrPhil 2004

Švédští pořadatelé letošní výstavy NorrPhill 2004 uvedou ve Švédsku v termínu 26. - 28. března poprvé filatelistickou novinku - dvě Internetové výstavní třídy!

Internetová výstavní třída - novinka na NorrPhil 2004

První třída se zaměřuje na zkušené sběratele. Ti se pokusí novým způsobem představit svůj exponát - pomocí Internetu. Vystavovatel vytvoří svůj exponát v rámci běžných výstavních tříd, ale představí ho jako webovou stránku, místo tradičního způsobu v rámech. Při posuzování se navíc bude brát ohled na to, jak je využita webová prezentace. Speciální stanovy jsou předem dané, takže prohlídka výsledků bude určitě zajímavá a napínavá.

Druhá výstavní třída je nazvána "Má známková webová stránka". Tato třída je speciálně koncipována tak, aby přilákala mládež k vytvoření povídkové prezentace o známkách, dopisech, pohlednicích atd., ve formě Internetové web stránky.

Vystavovatelé nemusí vlastnit materiál, který ilustruje jejich prezentaci. Základem je samostatná povídková prezentace a schopnost zvolit správný ilustrační materiál.

Účast v této výstavní třídě byla nabídnuta žákům škol ze Stockholmu. Určitě bude velice zajímavé navštívit NorrPhil 2004 a na vlastní oči spatřit, jak úspěšné nebo neúspěšné prezentace se mládeži podařilo vytvořit.


Autor: Peter Hoffmann | 29. 2. 2004

Komentáře

Nejsou žádné komentáře

Přidat komentář


Nabídka našeho eshopu

Digitální mikroskop Flex

DigiMicroscope Flex je ideální nástroj pro všechny, kteří potřebují prozkoumat malé předměty nebo povrchy s vysokým rozlišením a zvětšením.

  • Cena: 2487 Kč
Album na poštovní známky - vč. listů VARIO

Album na poštovní známky - vč. listů VARIO

  • Cena: 459 Kč