Nabídka našeho eshopu

Digitální mikroskop Flex

DigiMicroscope Flex je ideální nástroj pro všechny, kteří potřebují prozkoumat malé předměty nebo povrchy s vysokým rozlišením a zvětšením.

  • Cena: 2487 Kč

Filatelie 5/2009

Květnové číslo časopisu Filatelie již vyšlo a v této recenzi si můžete přečíst, jaké je po obsahové stránce.

Jiří Kratochvíl - Pošty zmizelé z map (5). František Beneš – New York, New York ... a Padělky skupiny „K“ - noční můra ...(5). Tomáš Šilhán – Československé známkové sešitky (6). Ladislav Olšina – Kombinace typů hradčanských známek V. kresby.

Vladimír Feldmann – NE LETECKY. Michal Hauzr – Ghetto Lodž 1939-1945, německá okupace Polska. Jiří Horák – Světová krize a perfiny v tematickém exponátu (1). František Beneš – Dodatek ke katalogu POFIS – Česká republika 2009. Lubor Kunc – Mírně provokativní zamyšlení nad filatelistickou literaturou.

Poznámka redakce: do emailové poštovní schránky nám přišel email kde se čtenář Infofily ptal co máme za nekonečnou propagaci časopisu Filatelie? Vůbec nic z toho nemáme! Prakticky to děláme pouze pro čtenáře, kterým se může hodit seznam článků. Třeba zrovna časopis neodebírají (dost často i zájemce o předplatné odkazujeme na redakci Filatelie), ale pokud je přes naší recenzi zaujme nějaký článek má smysl něco takového vydávat, protože pak už jen stačí si třeba číslo zapůjčit. Je, ale škoda, že časopis Filatelie se o nás prakticky za 7 let co fungujeme pořádně ani nezmínil. Reklama na Exponet nebo Japhilu je skoro v každém čísle, ale my si to asi za tuto propagaci nezasloužíme.

Filatelie 5/2009


Autor: Zdeněk Jindra | 13. 5. 2009

Komentáře

pouze hají vlastní zájmy!!!

Přidat komentářZobrazit komentáře


Nabídka našeho eshopu

522-537 - vícepásky v čistém stavu

522-537 - vícepásky v čistém stavu

  • Cena: 14500 Kč
Zásobník na poštovní známky - 60 stran - bílé listy - SAFE retro potisk - č. 101

Zásobník na poštovní známky - 60 stran - bílé listy - SAFE retro potisk - č. 101

  • Cena: 935 Kč

Související články