3. výročí našeho on-line magazínu Infofila.cz

Je to až neuvěřitelné, jak ten čas letí. Internetový časopis o filatelii Infofila.cz slaví dnes již své třetí narozeniny. Přejme si, abychom těch narozenin slavili společně ještě co nejvíce.

14. 10. 2002 byla založena doména infofila.cz, a proto se také toto datum zapsalo do dějin tohoto ryze filatelistického magazínu jako datum narozeninové. Za ty tři roky je za námi spousta odvedené každodenní práce. V tomto případě není každodenní jen slovní hříčkou, ale holým faktem. Již tři roky jsme vám vydrželi každý den přinášet nějakou informaci, příspěvek, zajímavost. To je opravdu velmi chvályhodné, protože od začátku je znát navíc i obsahový posun k lepšímu, zajímavějšímu i pestřejšímu.

Jenže za ty tři roky se i hodně změnilo. Několik autorů, co Infofilu pomáhalo zavést, již dlouho z časových důvodů pro ní nic nenapsalo. Například p. V. Beneš, G. Batz a další nestíhají a jejich hezké články se na Infofile neobjevují tak jako na začátku. Nedá se nic dělat, s časem se bojovat nedá. Na druhou stranu, od té doby jsme zase na oplátku několik velmi šikovných redaktorů získali. Pro příklad stačí uvést Jaromíra Petříka jehož hezké články potěší každého čtenáře. Teď nedávno bohužel ukončil spolupráci s Infofilou především z časových důvodů programátor Aleš Náprstek. Rád bych mu poděkoval za skoro tři roky práce, které Infofile každodenně věnoval. Není to nic jednoduchého, v rámci zaměstnání věnovat spousty hodin naší Infofile. Mám pocit, že ne každý čtenář si uvědomuje co práce nad Infofilou je a co všechno to stojí času, a že nikde není psáno, že bez Vaší podpory Infofilu budeme vydávat pořád. Pokud se nám nebude dařit čtenáře zapojit do diskuse nebo do práce v rámci Infofily, dlouho tu nevydržíme. Co se týče programování vzal jsem tento úkol na sebe já (Zdeněk Jindra). Takže kromě vedoucího redaktora jsem teď i programátor Infofily. Prosím tedy obracejte se s tímto vším přímo na mne, tedy na email infofila@infofila.cz.

Slibme si, že začneme tento třetí rok opět o něco aktivněji a zkuste pod tento příspěvek napsat Vaše názory na Infofilu, na naše aktivity, náš obsah a na nový vzhled našeho magazínu. Budeme rádi za každý námět. Vaše redakce Vás zdraví a přeje Vám mnoho kouzelných zážitků nad poštovními známkami.

Autor: Zdeněk Jindra | 14. 10. 2005

Komentáře

Nejsou žádné komentáře

Přidat komentář


© 2002 - 2020 Zdeněk Jindra
ISSN 1214-4223