infofila.cz

E-shop nabízí

Zasílání článků

Nabízíme Vám zasílání seznamu článků, které jsme zveřejnili za poslední týden. Stačí, když zadáte email, kam chcete tento seznam zasílat.

Reklama

merkur-revue.eu

KDO JSME?

Infofila.cz je internetový magazín o filatelii s 20 letou tradicí. Redakce je složená z několika nadšených sběratelů, kteří sbírají nejen poštovní známky, ale všechno ohledně filatelie. Máte-li zájem podílet se na tvorbě magazínu, napište nám na náš email.

Zdeněk Jindra

Působím na severní Moravě, kde žiji a pracuji. V osmdesátých létech minulého století jsem získal technické vzdělání a začal jsem pracovat jako konstruktér a později projektant strojních zařízení.
Německo, země s bohatou fotbalovou historií, právě hostuje Mistrovství Evropy ve fotbale mužů UEFA 2024 - EURO 2024. K této významné události byla vydána speciální poštovní známka v hodnotě 0,85 €, která oslavuje nejen samotný turnaj, ale také jednotu a vášeň, kterou fotbal přináší fanouškům po celé Evropě.

NEJAKTUÁLNĚJŠÍ ČLÁNEK Z FILOKARTIE.CZ

Obaly na pohledy a pohlednice
Sbírání pohlednic je vášní, která přináší radost a vzpomínky z různých koutů světa. Ať už sbíráte pohlednice z cest, dostáváte je od přátel, nebo se věnujete filokartii, je důležité, aby vaše pohlednice byly dobře chráněny.

NEJAKTUÁLNĚJŠÍ ČLÁNEK Z NUMIN.CZ

Pinzeta na mince - nezbytný nástroj pro každého numismatika
Sbírání mincí, neboli numismatika, je fascinující koníček, který vyžaduje pečlivost, preciznost a správné nástroje. Každá mince má svou hodnotu nejen historickou, ale i estetickou, a proto je důležité s nimi zacházet správně, aby nedošlo k jejich poškození.

TENTO ČLÁNEK JSTE JIŽ ČETLI?

Chcete znát cenu vaší sbírky poštovních známek? Není nic jednoduššího, než si známky ocenit svépomocí dle katalogu World Philately, který je nyní k dispozici i on-line.

Nabídka našeho eshopu

Hawid - SF ochranné kapsy na známky - černé - 60 x 217 mm - 301 572

Hawid - SF ochranné kapsy na známky - černé - 60 x 217 mm - 301 572

  • Cena: 195 Kč
Albové listy A4 Československo (1945-1992), nezasklené, zvýhodněný komplet (742), 10x desky, 10x archivní box,

Československo 1945-92, zvýhodněný komplet-plná verze (742 listů) + 10 ks desek se zlatotiskem a archivními boxy (zaplatíte pouze 9 ks desek a archivních boxů a 1 desky a 1 arch.box získáváte zdarma)

  • Cena: 12143 Kč
Sbírání poštovních známek je fascinující koníček, který vyžaduje pečlivost a správné nástroje. Pro sběratele, kteří si potrpí na detail a ochranu svých cenných kousků
V lete privíta Paríž športovcov z celého sveta na podujatí, ktoré sa prvýkrát v histórii bude uvádzať pod spoločným názvom Olympijské a paralympijské hry Paríž 2024 a bude mať aj jednotnú symboliku.
Lukostreľbu registrujeme v programe olympijských hier v rokoch 1900, 1904, 1908 a 1920. Ako jeden z prvých športov v olympijskej histórii zaradila do súťaží aj ženské disciplíny
Filatelie, sbírání poštovních známek, je více než jen koníček. Je to vášeň, která vyžaduje preciznost, péči a správné nástroje. Jedním z nejdůležitějších nástrojů pro každého filatelistu je pinzeta na známky.
V dnešní uspěchané době hledáme způsoby, jak se spojit s přírodou a získat harmonii v našem každodenním životě. Nahodto.com vám přináší jedinečnou kolekci ručně vyráběných náramků z minerálů
Novější články Starší články

E-shop nabízí

Zasílání článků

Nabízíme Vám zasílání seznamu článků, které jsme zveřejnili za poslední týden. Stačí, když zadáte email, kam chcete tento seznam zasílat.

Reklama

merkur-revue.eu