Nabídka našeho eshopu

Vlastní známky ČP TL - 60 let skupiny Olympic

Vlastní známky ČP TL - 60 let skupiny Olympic

  • Cena: 985 Kč

Světová výstava poštovních známek URUGUAY 2025

Ve dnech 17. až 22. února 2025 se ve městě Punta del Este v Uruguayi uskuteční jedinečná událost pro všechny filatelisty a sběratele poštovních známek. Specializovaná světová výstava známek URUGUAY 2025 se bude konat pod patronátem FIP, což zaručuje vysokou úroveň a prestiž této akce. Více informací o výstavě lze nalézt na oficiálních stránkách uruguay2025.com.Co očekávat na URUGUAY 2025?


Specializovaná světová výstava známek URUGUAY 2025 nabídne návštěvníkům možnost prohlédnout si výjimečné sbírky poštovních známek z celého světa. Vystavovatelé představí své nejcennější kousky a unikátní sbírky, které budou jistě okouzlovat svou historií, estetikou a vzácností. Tento mezinárodní filatelistický svátek je ideální příležitostí pro všechny milovníky známek, aby se seznámili s nejnovějšími trendy a objevili vzácné exempláře.


Soutěže a ocenění


Jednou z hlavních atrakcí výstavy bude soutěžní část, kde se nejlepší sbírky a jednotlivé známky utkají o prestižní ocenění. Pod patronátem FIP budou hodnoceny podle přísných kritérií, která zahrnují originalitu, kvalitu a prezentaci. Účast v těchto soutěžích je nejen čest, ale také příležitost získat uznání a zvýšit hodnotu svých sbírek.


Filatelistické semináře a workshopy


Během výstavy budou probíhat také různé semináře a workshopy zaměřené na filatelii. Tyto vzdělávací programy jsou skvělou příležitostí pro filatelisty všech úrovní, aby rozšířili své znalosti a zlepšili své sběratelské dovednosti.


Setkání s filatelisty z celého světa


URUGUAY 2025 bude také skvělou příležitostí pro setkání s dalšími sběrateli a odborníky z celého světa. Pro mnohé sběratele je to jedinečná příležitost k navázání kontaktů a obohacení své sbírky o nové a vzácné kousky.


Město Punta del Este: Ideální místo pro výstavu


Punta del Este, známé jako "St. Tropez Jižní Ameriky", je jedním z nejluxusnějších a nejkrásnějších letovisek v Uruguayi. S jeho nádhernými plážemi, luxusními hotely a bohatou kulturou je ideálním místem pro pořádání tak prestižní akce, jako je URUGUAY 2025. Návštěvníci si mohou užít nejen výstavu samotnou, ale také všechny krásy a atrakce, které Punta del Este nabízí.


Specializovaná světová výstava známek URUGUAY 2025 v Punta del Este slibuje být nezapomenutelnou událostí pro všechny filatelisty a milovníky poštovních známek. S výjimečnými sbírkami, soutěžemi, semináři a jedinečnou příležitostí setkat se s kolegy z celého světa je tato výstava vrcholem filatelistického kalendáře roku 2025. Nezapomeňte si poznačit datum 17. až 22. února 2025 do svých kalendářů a připravte se na jedinečný zážitek v nádherném prostředí Punta del Este. Více informací naleznete na uruguay2025.com.Autor: Redakce | 1. 7. 2024

Komentáře

Nejsou žádné komentáře

Přidat komentář


Nabídka našeho eshopu

Lupa nejen na čtení zvětšovací 8x, 20x - S7132

Lupa nejen na čtení zvětšovací 8x, 20x - S7132

  • Cena: 611 Kč
Zásobník na známky Leuchtturm - COMFORT S64 - A4 - 64 stran - černé listy

Zásobník na známky Leuchtturm - COMFORT S64 - A4 - 64 stran - černé listy

  • Cena: 1116 Kč