Výstava v Plzni a Košicích - Košice
Další doplňující informace: | |||
Návrh: | K. Vik | Způsob tisku: | OTr |
Rytec: | K. Seizinger | Zoubkování: | ŘZ 12 1/2 |
Náklad: | 13 880 000 |
Články z magazínu Infofila.cz
Právě vyšlo druhé letošní číslo časopisu Junge Sammler, který je vydáván pro filatelistickou mládež v Německu. Z obsahu vybíráme:
Pražský hrad je symbolem minulosti i přítomnosti naší země. Stal se inspirací řady výtvarných děl domácích i zahraničních.
Pohled na divokou Lovětínskou rokli s výchozy starohorních rul – v levé části známky jsou na obzoru zříceniny hradu Lichnice, v pravé části bučiny na svahu hřebene Krkaňka. V dálce je krajina kolem řeky Doubravy.
K pravidelným vystavovatelům na veletrhu Sběratel patří Filatelie Burda ze Střelic u Brna. I letos bude na Sběrateli nabízet zajímavý filatelistický materiál.
V sobotu 4. prosince 2010 se ve velkém jednacím sále Domu odborových svazů v Praze na Žižkově konala valná hromada Svazu českých filatelistů. Na programu bylo projednání činnosti a hospodaření