Reklama

merkur-revue.eu

Nabídka našeho eshopu

Rakousko - čistá - č. 937-940

Rakousko - čistá - č. 937-940

  • Cena: 315 Kč

Úvodní představení specializace v rubrice Sekce české známky

Vážení čtenáři stránek Sekce české známky portálu Infofila. Hlavním posláním sekce české známky je co nejdříve informovat členskou základnu o zjištěných vadách na nově vydávaných známkách.

Z dostupných zdrojů a materiálů zveřejňujeme ty vady, které byly do uzávěrky k dispozici. Je dobré vědět, že známky jsou tištěny v několika nákladech a některé vady se objevují až v průběhu tisku, tudíž se vyskytují jen na části nákladu. Proto je možné, že některé později zjištěné vady v našem seznamu nejsou. Největší rozdíly jsou patrny u výplatních známek, které se tisknou i několik let a proto se některé vady objeví až poté, co jsou publikovány.

Někdy se k novým nálezům vracíme, jindy čekáme až se toho nahromadí více s tím, že se veškeré vady postupně doplní do databáze a budou k dispozici později. Pokud se povede realizovat záměr - vytvoření "živé" databáze na internetu, budete moci aktuálně vývoj sledovat a kdykoli si stáhnout tu známku, o kterou budete mít zájem a to včetně datumu, který Vás bude zajímat.

Ode dneška zveřejňujeme v elektronické podobě známky od čísla 280, tedy první známky roku 2001, postupně do současnosti s tím omezením, že "nejčerstvější" známky jsou publikovány ve Zpravodaji. Teprve po vyjití nového čísla Zpravodaje budou zveřejněny známky z čísla předcházejícího, aby byli ve výhodě ti členové, kteří si Zpravodaj předplácejí. Proto ti, kteří chtějí mít informace mezi prvními, mohou se do naší Společnosti přihlásit prostřednictvím přihlášky a to buď on-line přihlášky na těchto stránkách, nebo si mohou přihlášku vytisknout a poslat poštou dle uvedených instrukcí.

Příjemné chvíle strávené nad našimi známkami přeje Josef Fronc a kolektiv Sekce české známky, jehož zásluhou máte tyto informace k dispozici.


Autor: Josef Fronc | 31. 7. 2003

Komentáře

Nejsou žádné komentáře

Přidat komentář


Nabídka našeho eshopu

Modrý Mauritius v Terezíně

Nová kniha Modrý Mauritius v Terezíně od vedoucího redaktora Infofily Zdeňka Jindry.

  • Cena: 249 Kč
Digitální mikroskop Flex

DigiMicroscope Flex je ideální nástroj pro všechny, kteří potřebují prozkoumat malé předměty nebo povrchy s vysokým rozlišením a zvětšením.

  • Cena: 2487 Kč