Reklama

merkur-revue.eu

Nabídka našeho eshopu

522-537 - vícepásky v čistém stavu

522-537 - vícepásky v čistém stavu

  • Cena: 14500 Kč

Filokartie.cz - on-line magazín o filokartii

Vážení přátelé – sběratelé pohlednic,

dnešním dnem jsme se dočkali nového grafického vzhledu naší Filokartie.cz. Nový publikační systém, zapůjčený z naší přátelské redakce Infofila.cz, nemá jen výhodu novější grafiky, ale i novou administraci, která ulehčuje správu celého systému. Dále je i vylepšeno SEO (optimalizace pro vyhledávače), což je výhodou pro zviditelnění našich stránek.

V poslední době se nám obsah zastavil, ale věřím, že se vše obrátí a filokartie jako náš koníček ožije. Máme opravdu na co navazovat. Stačí se jen podívat na vysokou čtenost všech našich článků (je vždy v tisících) a prací našich stálých autorů jako je třeba Gregor, Maloušek, Hánlovi, Homola, Hrubá, Karpaš, Kovács, Tomandl, Mastná, Michalčík, Míča, Vávra, Zaoral či Veselá a mnoho dalších autorů naší Filokartie.cz. Co jméno to pojem ve filokartii, a to především na našem internetu.

Vítáme v redakci další nové a možné autory či sběratelé pohlednic, kteří se chtějí pochlubit třeba jen malou drobností či zajímavostí – posílat můžete na náš email. Rádi zveřejníme. Jako novou kategorii přivítejme i Místopis, kde budeme zveřejňovat seriál pro sběratele místopisu včetně menšího popisu daných měst – zde se můžou zapojit naši sběratelé místopisu. Připravujeme i novou řadu rozhovorů s významnými sběrateli pohlednic. Dále zprovozníme galerii zajímavých pohlednic a i další nápady uvítáme. Musíme pokračovat v takto pěkné práci i v době, která koníčkům moc nepřeje, protože sběratelství uklidňuje a utěšuje a je naším spojencem i v těžkých životních chvilkách.

S přátelským pozdravem vedoucí redaktor Filokartie.cz – Zdeněk Jindra

Filokartie.cz - on-line magazín o filokartii


Autor: Redakce | 4. 7. 2012

Komentáře

Nejsou žádné komentáře

Přidat komentář


Nabídka našeho eshopu

Československo 1918-1939, komplet - 1x desky, 1x archivní box, vč.zesílených obalů - zasklené

Zasklený komplet Československo 1918-39 + 1x desky+1x archivní box

  • Cena: 3545 Kč
Katalog poštovních známek World Philately 2022 a Encyklopedie filatelie na flash disku

Katalog poštovních známek World Philately 2022 a Encyklopedie filatelie na flash disku

  • Cena: 999 Kč