Royal Mail oslavuje Spice Girls

Datum vydání: 8. 1. 2024


Royal Mail ve Velké Británii vydala novou sérii poštovních známek, které oslavují jednu z nejvýraznějších popových skupin tří dekád - Spice Girls. Sada deseti první třídy známek je poctou nezapomenutelným okamžikům této ikonické skupiny na pódiích po celém světě.


Známky představují živé momenty ze slavných vystoupení Spice Girls, od ceremoniálů BRIT Awards po olympijské hry v Londýně 2012. Každá známka zachycuje jedinečný okamžik z kariéry, slaví jejich chytlavé hity a legendární vzhledy, které definovaly éru "Spicemanie".


Sada se skládá z deseti známek první třídy, rozdělených do dvou vodorovných proužků. Tyto známky ukazují:Specifikace známek jsou následující: formát známek je na šířku, s rozměrem 41 mm x 30 mm. Design vytvořilo Supple Studio, a byly vytištěny v bezpečnostní tiskárně Cartor.


Tato série známek není jen poctou hudbě a kultuře devadesátých let, ale také připomínkou vlivu, který měla Spice Girls na pop kulturu a hudbu. Sběratelé i fanoušci skupiny si nyní mohou připomenout tyto nezapomenutelné momenty prostřednictvím této jedinečné sady známek.


Informační zdroj: Royalmail


Autor: Redakce
infofila@infofila.cz

Vytištěno ze serveru https://www.infofila.cz