Zvýrazněná inzerce a inzerce v našich periodikách

Datum vydání: 7. 9. 2005


Přes stránky Infofila se dá dobře inzerovat. Pro nekomerční využití je v rubrice Inzerce možnost vložit textovou inzerci zdarma do rubrik Prodám, Koupím, Vyměním a Ostatní. Nyní při samotném vložení přibylo několik možností.

Při vložení inzerátu na linku zde je možné si zaškrtnou několik nových políček a tím Vaši inzerci ještě více zvýraznit. Máte na výběr mezi: mám zájem o zvýrazněný inzerát - cena 20,- Kč; zveřejnit inzerát v časopise Mladý sběratel, Český sběratel nebo Filatelistické noviny – každý cena 20,- Kč.

Pokud máte zájem o zvýrazněný formát inzerátu, stačí když ono políčko zaškrtnete a zašlete na poté uvedenou adresu nepoužité poštovní známky ČR v nominální hodnotě 20,- Kč. Inzerát bude zveřejněn po dobu minimálně dvou měsíců a zveřejňovat je možné pouze inzeráty související s filatelií.

Dále si také můžete zvolit, zda chcete inzerát vytisknout i v našich tištěných časopisech. Otištění jednoho inzerátu v jednom časopise stojí také 20,- Kč zaslaných v nepoužitých poštovních známkách na naši adresu. Příjemné inzerování a věříme, že tato služba Vám bude vyhovovat.

Autor: Zdeněk Jindra
ZdenekJindra@infofila.cz

Vytištěno ze serveru https://www.infofila.cz