Zpravodaj SSČSZ SČF - 2/2004

V dubnu 2004 vyšlo již druhé číslo Zpravodaje pro členy Společnosti sběratelů československých známek Svazu českých filatelistů.

V první řadě obsahuje spoustu zajímavých informací a článků hlavně odborně zaměřených na specializaci. V Úvodníku dostal tentokrát prostor P. Pittermann a předložil Zprávu o hospodaření za rok 2003 včetně svého představení. Zajímavá je opět i Listárna aneb dozvěděli jsme se od Vás. Co do zajímavosti mne zaujal také příspěvek Atraktivní a kuriózní celistvosti s leteckými známkami – II. od Zdeňka Fritze. Dále vyšlo v tomto novém čísle Známky pod drobnohledem od Josefa Fronce. Zajímavý rozhovor Povídal jsem si s Jaroslavem Štefkem, Povídal jsem si s Miroslavem Špačkem a Povídal jsem si s Jarmilou Mykytynovou, vše od J. Fronce.

Užitečná je opět i rubrika Zajímavosti na známkách a pokračování seriálu Zapomenutí umělci – Ladislav Čepelák od J. Fronce. Děkujeme za zveřejnění informace o novém zpravodaji Mladý sběratel. Dále nové číslo přineslo Kdo dá vysvětlení k následujícím celistvostem? od J. Fronce. Výsledky ankety o nejkrásnější českou známku roku 2003, Rytec Fajt obhájil v 11. anketě o nejkrásnější českou známku loňské prvenství od J. Plachetky. Pokračují Zapomenutí umělci – díl 3. V rubrice Okénko k sousedům na Slovensko je pozvánka na Bratislavské Zberateľské dni 2004. Lubor Kunc zveřejnil Víkendové setkání Československé filatelistické společnosti ve Velké Británii.

Kromě několika dalších stejně zajímavých článků je číslo nabité informacemi Ze života Společnosti SČSZ SČF a aktuálními informacemi o nově zjištěných deskových a výrobních vadách.

Zpravodaj SSČSZ SČF - 2/2004


Autor: Zdeněk Jindra | 9. 4. 2004

Komentáře

Jak se zachází s informacemi?

Přidat komentář  | Zobrazit komentáře

Související články


© 2002 - 2020 Zdeněk Jindra
ISSN 1214-4223