Zpravodaj SSČSZ SČF - 1/2005

Právě jsme v redakci obdrželi první letošní číslo velmi zajímavého zpravodaje Společnosti sběratelů československých známek SČF a zde Vám předkládáme jeho obsahovou recenzi.

Úvodem je tradiční Úvodník redakce a představení. Tentokrát Jana Starce, který se zmiňuje o Spolupráci odborných společností SČF. Jaroslav Punčochář informuje Pozvánka na Evropskou výstavu poštovních známek – Brno 2005. Josef Fronc zveřejnil celou řadu zajímavých příspěvků Mezinárodní telekomunikační unie – ITU – 140. výročí, Aktuality, Povídal jsem si s Vítězslavou Franckovou, Druhy perforátorů a jejich použití v PTC a.s. Praha – I., Známky pod drobnohledem – 4, Společně do Evropské unie moto 3. Československého salonu Sindelfingen 2004, Jubilanti, Exponet, Nová odborná společnost SČF a České známky tištěné technikou ocelotisku z plochých desek získávají tradičně nejvyšší ocenění.

Zdeněk Fritz předložil "Nepovídal jsem si", ale nemohu souhlasit..., Inaugurace nové známky "Umění – Alois Bubák" v Plzni a Atraktivní a kuriózní celistvosti s leteckými známkami – V. Dále kromě několika informací a redakčních zpráv jsou v čísle příspěvky T. Fijali Pozor na zdánlivé rarity!, R. Oppolzera Nabídková služba a Nový obor sbírání – destičky ZSt. V čísle je opět mnoho zajímavých nově zjištěných deskových vad.

Zpravodaj SSČSZ SČF - 1/2005


Autor: Zdeněk Jindra | 23. 3. 2005

Komentáře

Nejsou žádné komentáře

Přidat komentář

Související články