Zpravodaj 4/2004: Sedmý ročník veletrhu Sběratel opět zaznamenal rekordy

Kdo navštívil letošní veletrh Sběratel na pražském Výstavišti zpozoroval, že se veletrh přemístil do levého křídla Průmyslového paláce. Stalo se tak poté, když organizátoři zaznamenali zvýšený zájem vystatvovatelů o tento veletrh a bylo jim jasné, že se do původních prostor již nevejdou. Celkem 220 vystavovatelů z 34 zemí světa nabízelo své zboží od 10. do 12. září. Statistiky uvádějí, že veletrh navštívilo 12.000 návštěvníků. Letos poprvé měly na veletrh ženy vstup zdarma, proto jich bylo mezi návštěvníky vidět více, než v letech minulých. Poprvé se také souběžně uskutečnil veletrh Antikvariát Praha.

Mezi vystavovateli nemohl chybět stánek SČF. V něm si zájemci mohli zakoupit zajímavé filatelistické materiály, literaturu, ale hlavně si nechat poradit, a to bezplatně. Po celé tři dny se na stánku střídali zástupci odborných společností, pracovníci sekretariátu a členové Komise znalců.

Zpravodaj 4/2004: Sedmý ročník veletrhu Sběratel opět zaznamenal rekordy


Tradičně veletrh doprovázela řada zajímavých akcí. Kdo se veletrhu nemohl zúčastnit, nemusí nikterak truchlit. Již dnes je znám termín osmého ročníku veletrhu Sběratel, který každému doporučuji. Snad nakonec doplním dobrou radu. Kdo se na veletrh chystá vozem, nechte ho raději na okraji Prahy a dojeďte na Výstaviště metrem či tramvají. Ušetříte si hodně nervů z dopravního kolapsu a malého parkoviště.

Na sheldanou ve dnech 16. - 18. září 2005 na osmém Sběrateli.


Autor: Redakce SSČSZ | 30. 3. 2005

Komentáře

Nejsou žádné komentáře

Přidat komentář


© 2002 - 2020 Zdeněk Jindra
ISSN 1214-4223