Zberateľ číslo 3/2004

Březnové číslo časopisu Zberateľ je opět plné zajímavých informací. Od odborných článků až po důležité informace a aktuality ze světa filatelie a sběratelství.

Určitě si pročtěte pravidelnou rubriku Nové slovenské poštové známky a iné zberateľské materiály, Nové pečiatky a Z novinek našich susedov. Co do zajímavosti je velmi povedená a zajímavá diskuze na téma Ako ďalej, mládežnicka filatelia? František Hrbek zveřejnil příspěvek První filatelisté, což je článek převzatý z našeho magazínu jako výměnný za články z časopisu Zberateľ. Příspěvek Martina Činovského Je to naozaj vývoj? je pohledem na současný vývoj ve známkové tvorbě na Slovensku.

Miroslav Gerec zveřejnil studii Špecializácia slovenských výplatných známok (3) a Miroslav Bachratý Nie je to cenzúra. Dušan Evinic Marec 1939 na východe Slovenska. Dále Vladimír Priputen zveřejnil List z Minska. Přílohou jsou Zberateľské state od Ivana Lužáka. Co do užitečnosti je pro mladé a začínající sběratele příspěvek již ve třetím pokračování Malá škola filatelie.

Určitě si pročtěte i další příspěvky o filatelii, ale i pohlednicích, telekartii, mincích a jiném sběratelství. Třetí číslo je opět obsahově zajímavé a už se těším na další dubnové. Součástí časopisu je příloha Netto katalog Slovensko 2003.

Zberateľ číslo 3/2004

Zberateľ číslo 3/2004


Autor: Zdeněk Jindra | 19. 3. 2004

Komentáře

Nejsou žádné komentáře

Přidat komentář

Související články


© 2002 - 2020 Zdeněk Jindra
ISSN 1214-4223