Zberateľ číslo 2/2004

Únorové číslo časopisu Zberateľ je opět plné zajímavých informací. Od odborných článků až po důležité informace a aktuality ze světa filatelie a sběratelství.

K pročtení doporučuji rubriky Nové slovenské poštové známky a iné zberateľské materiály, Nové pečiatky, Z novinek našich sousedov, Správy - oznamy, Společenská kronika.

Na šesté stránce tohoto čísla je zveřejněno několik informací o našich internetových stránkách Infofila.net a Infofila.cz plus příspěvek Jaký má význam filatelistická literatura. O spolupráci s časopisem Zberateľ jsem se již zmínil a věřím, že ji čtenáři tohoto časopisu i našeho internetového magazínu jenom vítají.

Další příspěvkem je článek Dezsö Sóoky Falzifikáty predznámkových listov z územia dnešného Slovenska. Velmi zajímavá je i rubrika Miroslava Gerece Okienko špecialistu a příspěvek Špecializácia slovenských výplatních známok (2) od stejného autora. Vladimír Priputen předložil příspěvek s názvem List z Minska. Uprostřed čísla je příloha Slov-olymp. Pro mladé filatelisty je velmi užitečný příspěvek na pokračování Malá škola filatelie (2) a mnoho
jiných stejně zajímavých příspěvků.

Nové číslo časopisu Zberateľ je opět velmi pěkné a už teď se těším na další - to březnové.

Zberateľ číslo 2/2004


Autor: Zdeněk Jindra | 22. 2. 2004

Komentáře

Nejsou žádné komentáře

Přidat komentář

Související články