World Philately 2005 – recenze na multimediální katalog poštovních známek Protektorát Čechy a Morava

Rádi vám přinášíme podrobnou recenzi na náš nový titul multimediálního katalogu poštovních známek Protektorát Čechy a Morava.

6 důvodů proč zakoupit World Philately 2005 Protektorát ČaM


  1. Jednoduché a přehledné ovládání, které zvládne každý, kdo jenom trochu umí s počítačem.


  2. Nic není třeba instalovat. Katalog běží přímo z CD-ROMu ve vašem prohlížeči.


  3. Není potřeba instalovat žádný software. Prohlížeč Explorer je součástí každého operačního systému Windows.


  4. Známky mají větší rozlišení než známky zobrazované v tištěném katalogu a jejich barevnost je podobná originálu, což se o tištěném katalogu nedá říci. Toto usnadňuje rychlé vyhledávání.


  5. CD-ROM je malé lehce přenosné médium.


  6. Nízká cena katalogu oproti konkurenčním titulům.Katalog poštovních známek Protektorátu Čechy a Morava, který nedávno vyšel jako první profesionálně zpracovaná CD verze, je v celkovém podání určitě unikátní. Tento titul by neměl pro jeho dostupnost a zajímavost chybět ve vaší on-line knihovně. Proto neváhejte a katalog si objednejte pomocí tohoto formuláře

Známková země Protektorát Čechy a Morava 1939 – 1945 je jednou z nejčernějších obdobích na našem území. To ale neznamená, že by se jí sběratelé nemohli věnovat. Naopak, dá se tím lehce dokumentovat zlo, které na nás bylo v této době spáchané a toto smutné období připomínat mládeži, která by si měla vážit toho, že žije v této svobodné době.

World Philately 2005 – recenze na multimediální katalog poštovních známek Protektorát Čechy a Morava


Existuje spousta sběratelů, kteří se dnes Protektorátu Čechy a Morava věnují. A to i specializovaně. Je to sice období krátké, ale obsahuje několik zajímavých známek.

World Philately 2005 – recenze na multimediální katalog poštovních známek Protektorát Čechy a Morava


Katalog obsahuje především všechny známky tohoto období. Tedy známky vydané v letech 1939 až 1945. Jeho zakoupením podpoříte vývoj dalších verzí, které se budou snažit přinášet nové poznatky a vylepšení. Proto neváhejte a katalog zakoupením podpořte.

Autor: Zdeněk Jindra | 9. 5. 2005

Komentáře

recenze?

Přidat komentář  | Zobrazit komentáře


© 2002 - 2020 Zdeněk Jindra
ISSN 1214-4223