Výstava Fero Horniak - grafik a rytec

Vážený příteli, zdravím ze Znojma. Můj nyní již bývalý mládežník, Jenda Regula mě oslovil, abych Vám něco napsal o přípravě naší výstavy ve Znojmě. Moc času zrovna tedy nemám, ale něco Vám napíši.

Výstava se bude jmenovat Fero Horniak – grafik a rytec. Doprovodnou akcí bude prezentace 33 leté činnosti KMF 56-83 který nese jeho jméno. Já mám problémy, co na výstavu dát. Za celou tu dobu máme tolik medailí z výstav a úspěchů ve fil. olympiádě, že by jsme mohli o tom udělat samostatnou výstavu my. Takže selekce a zase selekce. Výstava bude ve znojemském Domě umění 27. 10. – 27.11.10. Slavnostní vernisáž měla být původně 26.10. ale vzhledem k mému nenadálému zaneprázdnění v tento den, tak bude o den později. F.Horniak již jeho výstavní materiál do Znojma před několika týdny dovezl, je zatím v depozitáři. Já s přípravami finišuji, termín zahájení se blíží. Prezentaci KMF zajištuji sám + pozvánky + občerstvení(tekuté) na vernisáž. Dům dětí, kde má náš KMF sídlo zajištuje „něco na zub“ a trochu té kulturní části při vernisáži. Co se týče fil. materiálu k výstavě, tak jsem zajistil: příležitostnou R nálepku s čárovým kódem (720 ks), přítisk na dopisnice 10,-Kč a E. A taky přítisk na obálku C6. Budou v prodeji při vernisáži, F.H. bude mít i autogramiádu.

Takže práce nad hlavu, ale je to můj koníček, tak si nestěžuji. Po vernisáži, až bude klidněji, tak Vám s J. Regulem o výstavě, pokud budete chtít, něco podrobnějšího napíšem. Mějte se pěkně. Dušek Stanislav, ved. KMF 56-83 F.H. Znojmo.

Výstava Fero Horniak - grafik a rytec

Výstava Fero Horniak - grafik a rytec

Výstava Fero Horniak - grafik a rytec

Výstava Fero Horniak - grafik a rytec


Autor: Stanislav Dušek | 15. 10. 2010

Komentáře

Srdečně zdravím pana Duška

Přidat komentář  | Zobrazit komentáře


© 2002 - 2020 Zdeněk Jindra
ISSN 1214-4223