Vyjádření aukra k žádosti o zrušení položky/příhozu z důvodu pokusu o podvod - padělatelská aféra!

Poznámka redakce:

Padělatelská aféra Aukro-terminator1960-Dolní Újezd má své pokračování - rozumný člověk a filatelista si z emailu dole udělá svůj názor. Aukro odpovídá jasně, že příhoz na padělek je závazný a nikdo jiný ho nemůže odvolat kromě samotného podvodníka - prodejce padělků! Zveřejňujeme doslovné znění odpovědi na žádost o storno příhozu k této aukci. Jedná se o primitivní padělek chybotisku 50/50 a desítky dalších padělků.

Vyjádření aukra k žádosti o zrušení položky/příhozu z důvodu pokusu o podvod - padělatelská aféra!
Každý Váš příhoz v aukci je závazný - i na primitivní padělek - Aukro.cz

Dobrý den, pane Roso,

děkuji za Váš e-mail.

Musím Vás informovat, že každý Váš příhoz v aukci je závazný. Vaší výhrou v aukci vznikla mezi Vámi a prodejcem kupní smlouva, od níž nelze jednostranně odstoupit. Na odstoupení od kupní smlouvy se lze pouze dohodnout s Vaším obchodním partnerem, ten však na Váš požadavek nemusí přistoupit. Prodejce může na dokončení transakce trvat a v krajním případě se může domáhat plnění kupní smlouvy i soudní cestou.

V tomto případě Vám doporučuji co nejdříve informovat prodejce, že chcete od kupní smlouvy odstoupit, sdělte mu také všechny důvody, které Vás k tomuto kroku vedly.

V případě, že se prodej vydraženého předmětu neuskuteční, má prodejce možnost zažádat o vrácení provize. Lze tak učinit po sedmi, ale maximálně do 45 dnů od skončení aukce. Více se dočtete zde: http://www.aukro.cz/help_item.php?zoom=N&zoom=N&item=567 . Po odeslání vyplněného formuláře Vám bude zaslán informační e-mail a budete mít možnost vyjádřit se k probíhající proceduře ve Formuláři pro vyjádření Kupujícího. Pokud tak neučiníte, bude prodejci provize vrácena a Vám udělen trestný bod. Za trestné body od tří prodejců dojde automaticky k zablokování Vašeho uživatelského účtu.

Věřím, že se tuto situaci podaří co nejdříve vyřešit.

S pozdravem a přáním hezkého dne

Martina Janků
Zákaznický servis
Aukro s. r. o.
nám. T. G. Masaryka 1280, Zlín
http://www.aukro.cz


Autor: Redakce | 8. 4. 2010

Komentáře

Alibistické správanie sa aukra

RE: Alibistické správanie sa aukra

RE: Alibistické správanie sa aukra

Menší úspěch?

Ledy se hejbou?

RE: Menší úspěch?

RE: Menší úspěch?

RE: Menší úspěch?

Aukce zrušena

RE: Ledy se hejbou?

Boj s prodejci padělků

RE: Boj s prodejci padělků

Bez názvu

Přidat komentářZobrazit komentáře

Související články