Veletrh Sběratel není jen veletrh

Datum vydání: 12. 2. 2010


Tedy, alespoň jeho webové stránky. Kdo na ně - ať už úmyslně či náhodou – zabrousí, zjistí, že v české verzi se web věnuje nejen samotnému veletrhu, ale také fenoménu sběratelství jako takovému. Pod společným názvem Svět sběratelů si návštěvník každý týden může přečíst nový materiál, který většinou na jiných českých webech není anebo se objevuje se zpožděním. Tak například tento týden přináší web na úvodní straně reportáž z nedávno skončeného největšího numismatického veletrhu Word Money Fair v Berlíně a rozhovor s jeho zakladatelem Albertem Beckem. V dalších materiálech si můžete přečíst o snaze bránit volnému oběhu sběratelských mincí, o britských poštovních známkách věnovaných známým albům ještě známějších rockových skupin atd.

Na liště si lze z archivu vyvolat i další zajímavé materiály z rubrik Bazar, Akce, Investice, K veletrhu, Návštěva u sběratele a dalších.

Prostě webové stránky veletrhu Sběratel nabývají na významu. Nejen tím, co jsme popsali výše, ale také rozšířením na dalších devět jazykových verzí. Ostatně podívejte se sami: www.sberatel.info.

Autor: Jindřich Jirásek

Vytištěno ze serveru https://www.infofila.cz