Veletrh Sběratel letos s novými vystavovateli

Na mezinárodním veletrhu Sběratel, který se letos koná na pražském Výstavišti v Holešovicích od 12. do 14. září, přivítají pořadatelé řadu nových vystavovatelů. Již teď je například známo, že se na veletrhu poprvé představí poštovní správy Finska, Dánska, Norska, Faerských ostrovů, Islandu, Grónska a Alandských ostrovů. V jednání jsou také pošty Švýcarska a Holandska a dalších zemí. Na Sběratele se vrací poštovní správa KLDR, a samozřejmě již tradiční vystavovatelé jako jsou poštovní správa OSN, australská či irská pošta atd.

"Vypadá to", říká Jindřich Jirásek z pořádající agentury Progres Partners Advertising, "že letošní veletrh překoná pokud jde o počet vystavovatelů všechny dosavadní ročníky. A to teprve budeme koncem března rozesílat přihlášky k účasti. Na druhou stranu však musím přiznat, že se letos veletrhu neúčastní německá pošta, která vyměnila Prahu za filatelistickou akci v Maďarsku.

Věřím, že veletrh si už vybral smůlu, která jej provázela poslední tři roky a proběhne v klidné a nerušené atmosféře. Vloni se konal měsíc po záplavách, předloni pouhý týden po 11.září v New Yorku a před třemi lety se jen tak tak minul s pouličními nepokoji při zasedání Mezinárodního měnového fondu".

Podrobné informace o šestém ročníku Sběratele (i v angličtině a němčině) včetně závěrečných zpráv z minulých let lze nalézt na webové stránce www.ppa.cz/cz/sberatel.

Emailová adresa pořadatele veletrhu Sběratel je sberatel@ppa.cz


Autor: Redakce | 6. 3. 2003

Komentáře

Nejsou žádné komentáře

Přidat komentář