TemaFÓRUM č. 42/2004

Datum vydání: 3. 8. 2004


Rád Vám představuji aktuální číslo zpravodaje námětových filatelistů TemaFÓRUM, který vydává Česká námětová společnost při SČF.

Úvodem 42. čísla je slovo redakce, Miloslav Rotport šedesátiletý a Vzpomínka na zesnulého JUDr. Jindřicha Musila. Hlavní redaktor zpravodaje David Schiller zveřejnil Zprávy z vedení společnosti. Také článek Diskuse k minulému číslu.

Co se příspěvků týče, doporučuji k přečtení. Farmaceutické školství na poštovních materiálech od RNDr. Libora Nováčeka. V čtvrtém pokračování je Ilegální a nežádoucí vydání od Davida Schillera. Jiří Horák upozorňuje na zajímavou výstavu v příspěvku Výstava "Pošta a historická vozidla".

David Schiller dále informuje o novém katalogu Skautská filatelie na našem území. Dr. Vojtech Jankovič zveřejnil Miestopisné celinové pohĺadnice v námetovej zbierke a exponáte.

Pro naše čtenáře připravujeme zajímavou novinku, a to prezentační stránky ČNS SČF, které budou obsahově velmi zajímavé, dočkáte se i některých článků ze zpravodaje TemaFÓRUM a hlavně získáte důležité informace o této společnosti.

TemaFÓRUM č. 42/2004


Autor: Zdeněk Jindra
ZdenekJindra@infofila.cz

Vytištěno ze serveru https://www.infofila.cz