Nabídka našeho eshopu

Album na poštovní známky - vč. listů VARIO

Album na poštovní známky - vč. listů VARIO

 • Cena: 459 Kč

Staň se redaktorem Infofila.cz - magazínu o filatelii

Infofila.cz je váš oblíbený magazín o filatelii, který se zaměřuje na široké spektrum témat v oblasti sběratelství poštovních známek - filatelie. Hledáme nadšence, kteří by se rádi stali součástí našeho redakčního týmu a podíleli se na tvorbě kvalitního obsahu pro naše čtenáře. Pokud jste vášnivým filatelistou nebo se zajímáte o historii a kulturu spojenou se sběratelstvím, tato příležitost je pro vás ideální. Přečtěte si více o tom, jak se stát redaktorem Infofila.cz a co od vás očekáváme.


Jak se stát redaktorem Infofila.cz?


Chcete-li se připojit k našemu redakčnímu týmu, nejprve nás kontaktujte prostřednictvím e-mailu eshop@infofila.cz, ve kterém uveďte své zájmy a zkušenosti v oblasti filatelie. Pokud máte již nějaké texty nebo články, které jste napsali na toto téma, zašlete nám je, abychom si mohli udělat představu o vašem stylu psaní a odbornosti.


Co od vás očekáváme?


Jako redaktor Infofila.cz se očekává, že budete schopni:

 • Psát zajímavé, poutavé a výstižné články na různá témata týkající se filatelie, jako jsou novinky ze světa sběratelství, události, aukce, nebo historie a kultura spojená se sběratelstvím poštovních známek.
 • Dodržovat redakční pokyny a směrnice, aby byl obsah konzistentní a kvalitní.
 • Pravidelně přispívat do magazínu a dodržovat termíny.
 • Spolupracovat s ostatními členy redakčního týmu, včetně editorů a grafiků, na vytváření atraktivního a uceleného obsahu pro naše čtenáře.


Co můžete získat?


Stát se redaktorem Infofila.cz vám přinese řadu výhod:

 • Možnost podílet se na tvorbě obsahu pro prestižní magazín o filatelii.
 • Získávání zkušeností v oblasti psaní a redigování článků.
 • Rozšiřování vaší sítě kontaktů ve světě filatelie a navazování nových přátelství se stejně smýšlejícími lidmi.
 • Budování svého osobního portfolia a získávání uznání v oboru.
 • Možnost učit se od zkušených filatelistů a odborníků v oblasti sběratelství poštovních známek.
 • Příležitost růstu a rozvoje do vyšších redakčních pozic v rámci magazínu.


Jako redaktor Infofila.cz budete mít k dispozici podporu v průběhu celého procesu. Naše redakce vám pomůže seznámit se s pokyny, poskytne zpětnou vazbu na vaše články a pomůže vám zlepšit své psaní. Navíc budete mít přístup k bohatému zdroji informací a materiálů týkajících se filatelie, které vám pomohou vytvářet zajímavý a aktuální obsah.


Jak se přihlásit?


Pokud máte zájem stát se redaktorem Infofila.cz, neváhejte nás kontaktovat prostřednictvím e-mailu na adrese eshop@infofila.cz. V e-mailu uveďte své jméno, kontaktní údaje, zájmy a zkušenosti v oblasti filatelie, a přiložte několik ukázek svých článků nebo textů na toto téma. Po obdržení vaší přihlášky vás budeme kontaktovat a poskytneme vám další informace o dalším postupu.


Stát se redaktorem Infofila.cz je skvělá příležitost pro každého, kdo miluje filatelii a chce se podílet na tvorbě kvalitního obsahu pro naše čtenáře. Nejenže získáte cenné zkušenosti, ale také se stane součástí komunity vášnivých sběratelů a odborníků. Pokud vás toto oslovilo, neváhejte se přihlásit a začít psát pro Infofila.cz. Těšíme se na spolupráci s vámi!Autor: Redakce | 5. 4. 2023

Komentáře

Nejsou žádné komentáře

Přidat komentář


Nabídka našeho eshopu

Albové listy A4 Československo (1945-1992), nezasklené, zvýhodněný komplet (742), 10x desky, 10x archivní box,

Československo 1945-92, zvýhodněný komplet-plná verze (742 listů) + 10 ks desek se zlatotiskem a archivními boxy (zaplatíte pouze 9 ks desek a archivních boxů a 1 desky a 1 arch.box získáváte zdarma)

 • Cena: 12143 Kč
Digitální mikroskop Flex

DigiMicroscope Flex je ideální nástroj pro všechny, kteří potřebují prozkoumat malé předměty nebo povrchy s vysokým rozlišením a zvětšením.

 • Cena: 2487 Kč