Spravodajca ZSF 2003/4

Čtvrté číslo zpravodaje Zväzu slovenských filatelistov (dále jen ZSF) je plné důležitých informací pro slovenské, ale i české filatelisty. Rád Vám obsah aktuálního čísla představím.

Nejdříve musím pochválit autory zpravodaje za to, že je precizně zpracovaný. Potěší barevná obálka a profesionálně působí i vnitřek, jak polygrafickým zpracováním, tak i obsahem.

Na obálce je foto nové rady, revizní komise a sekretariátu ZSF, a to ze VII. valného zhromaždenie ZSF v Bratislavě 29. 11. 2003. L. Floch se v Editorialu rozepisuje Filatelia, záľuba i investícia. Dále je v novém zpravodaji Uznesenie VII. Valného zhromaždenia ZSF zo dňa 29. novembra 2003 v Bratislave. Slovenská známková tvorba od J.Tekeľa. Činnosť komisie slovenských známok a celín od M. Gerece. Na okraj VII. VZ ZSF od J. Mička. Dále příspěvek Jasať alebo plakať?, což je velmi zajímavý článek od M. Šnirce.

Dále zmíním několik dalších příspěvků Deň slovenskej poštovej známky 2003 – L. Floch. Úvaha nad emisným plánom slovenských poštových známok pre rok 2004 – L. Floch. Seminář námetových vystavovateľov.

Najkrajšia slovenská poštová známka a najkrajšia príležitostná poštová pečiatka roka 2003 od J. Tekeľa. Naša najkrajšia od Z. Baliga a několik dalších neméně zajímavých příspěvků. Co je ale pro čtenáře potěšující, všechny si budete moci přečíst na stránkách magazínu Infofila.cz i Infofila.net a to díky povolení vedení ZSF. Věřím, že tyto informace uvítáte s otevřenou náručí.

Spravodajca ZSF 2003/4


Autor: Zdeněk Jindra | 11. 3. 2004

Komentáře

Nejsou žádné komentáře

Přidat komentář


© 2002 - 2020 Zdeněk Jindra
ISSN 1214-4223