Spravodajca ZSF 2/2006

V této recenzi Vám rád představím druhé číslo roku 2006 Spravodajca Zväzu slovenských filatelistov. Zpravodaj obsahuje spousty zajímavých informací.

Ján Mička se v úvodníku zamýšlí v příspěvku Ó mládež naša a v podobném duchu pokračuje v příspěvcích Založte si krúžok mladých filatelistov, Kongres mladých filatelistov v Nitre, Regionálne kolo filatelistickej olympiády v Trnave a Poznámky k mládežníckej časti výstavy POPRAD 2006.

Ĺubomír Floch zveřejnil Milí priatelia a kolegovia filatelisti a Źivotné jubileum Fera Horniaka. Uznesenie zo zasadnutia Rady ZSF zapsal Ing. Jantoš a stejný autor i informuje v příspěvku III. Bratislavské zberateĺské dni. Vyhodnotenie regionálneho kola FO stredoslovenského regiónu předložil PaedDr. Jozef Oško. Josef Rančák – Regionálne kolo filatelistickej olympiády v Košiciach. Ing. Miroslav Gerec – Poznámky k známkovej tvorbe 2003-2005. Lumír Brendl – První Mistrovství Evropy v tematické filatelii v Essenu. Alex Urminský – Dva otázniky z poštovej histórie. V čísle je i několik dalších zajímavých informací.

Spravodajca ZSF 2/2006


Autor: Zdeněk Jindra | 26. 7. 2006

Komentáře

Nejsou žádné komentáře

Přidat komentář

Související články


© 2002 - 2020 Zdeněk Jindra
ISSN 1214-4223