Komentáře ke článku


Sbírání APOSTu není nuda

Historie cenných nálepek APOST se datuje již od roku 1994. Přesněji z 6. června 1994, kdy začal zkušební provoz na poště Kroměříž 1.
APOST...841
Vložen: 16. 01. 2006 - 13:57:44Odpovědět
Samozrejme pro kazdeho znamena filatelie neco jineho, ale opravdu myslite, ze treba me, hradcanare, muze APOST zaujmout? Asi ne, ze.....
- Davidek
Pohled na svět a filatelii842
Vložen: 17. 01. 2006 - 04:08:55Odpovědět
Vážený kolego, děkuji za Vaši reakci, opět je svět bohatší o jeden slušně vyslovený názor. Jsem za něj vděčný a sluší se na něj několika větami reagovat. Vždy o sobě říkám, že nejsem filatelista, spíše poštovní historik. Cest světem a filatelií je nepřeberné množství a záleží na každém, kterou cestou se vydá. Nerad bych se pouštěl do hodspodských sporů na úrovní " ta má hezčí prsa .." Rád bych připoměl, že sbírání knihtiskových vydání a to nejenom hradčanských známek má jak své milovníky, tak odpůrce, pro které je příčkový typ něco na úrovni spekulace roztáčené obchodníky a překupníky ...
Nestavme proti sobě tyto sbírání, dejme vybrat sběratelům na úrovni jejich poznání, peněženky a filatelistického osudu. Připomeňme i jiné oblasti sbírání,např vlakové pošty, frankotypy, připoňme, propagujme a sbírejme.
A za sebe jen doušku, hradčany na celistvostech se znárodněnými razítky mám rád, sbírám a miluji, ačkliv ... dcera by řelka: "nedělej kozy.."

Přidat komentář