Sběratelský portál Sběratel.com se spoustou služeb a magazínem Mince

Nedávno jsme zde na tomto magazínu avizovali spuštění sběratelského portálu Sběratel.com a opět se o něm musíme zmínit, protože od té doby se hodně změnilo.

Největší předostí Sběratel.com, který naleznete na adrese www.sberatel.com, je internetový magazín pro sběratele Mincí. Ten naleznete přímo na adrese www.sberatel.com/mince a dle několika názorů je to nejlepší a nejrozsáhlejší informační zdroj pro sběratele mincí. Dále připravujeme podobný magazín o zápalkových nálepkách, který bude také velmi obsahově zajímavý a bezkonkurenční.

Na Sběratel.com pracuje již několik nadšenců ze všech sběratelských oborů. Můžete tento portál využívat jako rozcestník na Vaše sběratelské stránky nebo ho můžete použít k inzerování svých přebytků či k nakoupení nových přírůstků. Sběratel.com nabízí kromě těchto služeb i něco navíc. Není to tedy jen obyčejný portál-rozcestník, což u takovýchto webů bývá povětšinou zvykem, ale stává se i zajímavým zdrojem, který je plný informací. Takže dlouho neváhejte a Sběratel.com navštivte, nebudete litovat.

Sběratelský portál Sběratel.com se spoustou služeb a magazínem Mince


Autor: Zdeněk Jindra | 26. 12. 2003

Komentáře

Nejsou žádné komentáře

Přidat komentář