Sběratel.net a on-line katalogy nově patří pod naše vydavatelství!

Ano je to tak. Od dnešního dne získalo naše vydavatelství další posilu. Internetové stránky http://www.sberatel.net/, které vytvořila firma ALKADO.

Rozhodli jsme se, že budeme pokračovat v dobré práci, kterou začal pan Doležal z firmy ALKADO. V těchto stránkách budeme rádi pokračovat. Na http://www.sberatel.net/ je menší magazín. Dříve se jmenoval Filnum. Nyní pouze články, ale to neznamená, že zde bude obsah menšího rozsahu. Naopak! Planujeme zde zveřejňovat velké množství informací pro sběratele. Od filatelie, filokartie, numismatiky až třeba po filumenii. Samozřejmostí je i napojení na naše další internetové aktivity - především magazíny.

Asi největším projektem http://www.sberatel.net/ jsou katalogy on-line. Několik z Vás je již možná využívá. V těchto aktivitách též chceme pokračovat a vylepšovat tento projekt. Bude to další plus k našim již vydaným titulům na CD a DVD (World Philately). V brzké době provedeme menší aktualizaci. Chceme se zaměřit především na data. Od doplnění až po větší obrázky. Takže neváhejte a zaregistrujte se.

Pod hlavičkou těchto stránek také funguje http://shop.sberatel.net/, což je sběratelský eshop. I tento zůstává a v brzké době budeme jeho nabídku rozšiřovat o zajímavé zboží. Rozhodně se vyplatí sem tam pro zajímavost sledovat!

Jedním projektem z mnoha byla i bezplatná inzerce. Ta je po uvážení přesměrováná na již námi vytvořený projekt http://www.sberatel.com/inzerce/, kde můžete též vkládat své inzeráty. Zde je návštěvnost mnohem větší a inzerátu denně přibývá velké množství.

Další služby pro Vás připravujeme. Rozhodně se nabízí možnost propojit všechny naše možné projekty se Sberatel.net. Naše vydavatelství se zaměřením na internet je tu jen pro Vás sběratele. Uvítáme tedy Vaše náměty a připomínky na našem emailu infofila@infofila.cz. Můžou se na nás obracet i zákazníci Sberatel.net.

Které projekty nyní patří pod hlavičku našeho vydavatelství?

http://www.infofila.cz
http://www.infofila.net
http://www.infophila.de
http://www.infophila.com
http://eshop.infofila.cz
http://www.worldphilately.com
http://www.sberatel.com
http://www.sberatel.com/diskuse
http://www.mince.info nebo http://www.sberatel.com/mince/
http://www.filumenie.cz nebo http://www.sberatel.com/zapalky/
http://www.filokartie.cz
http://www.filokartie.com
http://www.filokartie.net
http://www.pomfila.cz
http://www.ceskafilatelie.cz
http://www.sberatel.net
http://shop.sberatel.net/

World Philately - CD i DVD
Multimediální katalog mincí
POMfila - edice
On-line katalogy Sberatel.net
Český sběratel
Mladý sběratel
Filatelistické noviny

Autor: Zdeněk Jindra | 12. 4. 2007

Komentáře

Nejsou žádné komentáře

Přidat komentář


© 2002 - 2020 Zdeněk Jindra
ISSN 1214-4223