Sběratel.com - diskuze pro všechny sběratele

Datum vydání: 28. 2. 2010


Na internetové adrese www.sberatel.com naleznete portál pro všechny sběratele, který obsahuje mnoho lahůdek pro každého z nás.

Největší předností Sběratel.com, který naleznete na adrese www.sberatel.com, je rozsáhlá diskuse, kterou naleznete přímo na odkaze http://www.sberatel.com/diskuse/

Kategorie filatelie je roztříděna na několik podkategorií a témat což diskuzi prospělo. Fórum obsahuje 76 627 příspěvků v 4 906 tématech. Registrováno je 3 359 uživatelů. Diskutuje zde již velké množství odborníků, nadšenců i začátečníků. Jednoduchý zdroj informací. Stačí jen výpis nových témat k posouzení zajímavosti - Ocenění, hodnota, určení poštovních známek, Naše poštovní známky, Hradčany, Evropské známky, Světové poštovní známky, Poptávka a nabídka známek, Pokec o známkách, Aukce, Padělky a podvody, Specializace, DV, VV, Námětová filatelie, Rady začátečníkům, Literatura, katalogy, časopisy, Chlubírna - filatelie.

Na Sběratel.com pracuje již několik nadšenců ze všech sběratelských oborů. Můžete tento portál využívat jako rozcestník na Vaše sběratelské stránky nebo ho můžete použít k inzerování svých přebytků či k nakoupení nových přírůstků. Sběratel.com nabízí kromě těchto služeb i něco navíc. Není to tedy jen obyčejný portál-rozcestník, což u takovýchto webů bývá povětšinou zvykem, ale stává se i zajímavým zdrojem, který je plný informací. Takže dlouho neváhejte a Sběratel.com navštivte, nebudete litovat.
Autor: Redakce
infofila@infofila.cz

Vytištěno ze serveru https://www.infofila.cz