Ročenka SČF 2004

Vážení přátelé,
dlouho připravovaná Ročenka SČF bude vydána v květnu letošního roku. Zatím neznáme její cenu, ale kluby filatelistů budou mít nárok na zakoupení jednoho výtisku s 50 % slevou.

Přílohou každé ročenky bude korespondenční lístek s nominální hodnotou 6,50 Kč a přítiskem. Lístky budou číslovány od 0001 do 1000. Proto si Ročenku SČF včas objednejte, případně nám včas sdělte, zda si nepřejete, aby vašemu KF byla rezervována. Zbytek nákladu bude v prodeji na výstavě ve Žďáru nad Sázavou.

A ještě pár vět k Diáři SČF. Svaz českých filatelistů zakoupil 400 kusů za výrobní cenu 65 Kč a rozeslal je do KF buď s černotiskem nebo bez něho.

Důvody:
Kluby, které poslaly v loňském roce 20 Kč v platných poštovních známkách, dostaly Diář SČF s přílohou za 60 Kč. Ostatním jsme poslali Diář SČF bez přílohy za 40 Kč. V obou případech však SČF poslal do KF Diáře s určitou slevou, protože ve zvláštní nabídce Vladimíra Schödelbauera byly následující ceny:

Diář s pamětním tiskem za 140 Kč a bez PT za 75 Kč. Při odběru tří a více kusů byly poskytovány množstevní slevy a za každých 5 kusů mohl objednavatel obdržet pamětní tisk s nulami. V knihovně SČF jsou Diáře prodávány za 125 Kč, respektive za 65 Kč.

Mgr. Jaroslav Maleček
tajemník SČF

Autor: SČF | 10. 3. 2004

Komentáře

Nejsou žádné komentáře

Přidat komentář