Redakční rada Mladého sběratele

Již sice vyšla první dvě čísla Mladého sběratele, ale zatím nebyla vytvořena redakční rada, na které pracujeme.

První a druhé číslo Mladého sběratele (dále jen MS) je prakticky rozebrané, z čehož vyplývá, že je o zpravodaj celkem velký zájem, což nás ohromně těší. Je hezké, když děláte něco, z čeho můžete mít dobrý pocit a víte, že je to pro dobro věci. Mladý sběratel sice nevychází jako profesionální časopis, ale i přesto si již několik čtenářů získal. Cílem redakce MS je zvyšovat kvalitu a úroveň předkládaného zpravodaje. Není tajemstvím, koho chceme v oboru filatelie nahradit, a to Mladého filatelistu, legendární časopis z dob našich tatínků (pohledem 21 letého mladíka).

V čísle MS 3/2004, které je plánované jako 24 stránkové, plánujeme zařadit opět spoustu zajímavých článků, ale i různá lákadla pro mladé filatelisty jako soutěže či zábavné křížovky. Plánujeme začít zveřejňovat i Filatelistické povídky pro nejmenší a uvidíme, jaký to bude mít úspěch.

Pokud Vás můžu poprosit, pomozte nám. Propagačně i materiálně. Redakce MS Vám bude vděčná. Můžete psát náměty a přípomínky k MS na email infofila@infofila.cz. Více informací získáte i na oficiálních stránkách MS.

MS je určený všem mladým, začínajícím i zkušeným, od sběratelů poštovních známek, přes pohlednice až po mince. V příštím čísle nebude scházet filumenistický příspěvek a jedno překvapení s názvem Budujeme sbírku knih. Co se týče Redakční rady, do konce roku bychom v ní chtěli mít jasno. Zatím se pod tímto projektem podepsala řada lidí a několik z nich určitě v redakční radě bude. Stačí jmenovat Zdeněk Töpfer, František Hrbek, Vladislav Beneš, Jaroslav Tomandl, Lubor Kunc, Josef Fronc, Honza Vávra, Martin Dohnal, Pavel Frouz, Zdeněk Jindra atd.


Autor: Zdeněk Jindra | 25. 4. 2004

Komentáře

Nejsou žádné komentáře

Přidat komentář