Proč se přihlásit do emailové konference o filatelii?

Jaký výhody přináší členství v emailové konferenci se dozvíte v tomto článečku, který jsme pro Vás připravili.

Není to tak dlouho, co jsme Vám přinesli jako první v ČR možnost přihlásit se do emailové konference, která se týká filatelie. Jelikož hodně čtenářů ještě netuší, jaké možnosti jsme Vám tím otevřeli, rádi se o konferenci znovu zmíníme.

V článečku Emailová konference o filatelii spuštěna jsme Vám již několik informací přinesli. Více se také dozvíte přímo v rubrice Infocentrum, kde kliknete na E-konference. Kromě rad, jak se můžete přihlásit, se tam také dozvíte, k čemu se dá konference dobře využít a jak ji používat.

Teď bych se rád vrátil k tématu, jaké výhody Vám konference přináší a proč se tedy stát jejím členem. Jednou z největších výhod je, že Vám na Váš email bude chodit pravidelně každý týden seznam zveřejněných článků během již skončeného týdne a tak už Vám žádný článeček či informace z www.infofila.cz neunikne. Určitě Vám budeme zasílat i novinky, které se týkají přímo filatelie. Dále si můžete po schválení přidávat příspěvky, které se samozřejmě týkají našeho koníčku - filatelie. To bude mít velkou výhodu, až členů konference bude více. Protože třeba takový dotaz, který do konference vložíte, obdrží na svůj email všichni členové konference. Může se mezi nimi i rozpoutat diskuse, která na Váš dotaz poskytne odpověď nebo nabídne řešení problému.

Proto nám pomozte a samozřejmě i sebe do konference přihlaste. Emailová konference je zcela zdarma. A věnujete tomu jen trošičku času na jednoduché přihlášení, tak proč váháte a rovnou se nepřihlásíte?

Autor: Zdeněk Jindra | 8. 6. 2003

Komentáře

Nejsou žádné komentáře

Přidat komentář

Související články


© 2002 - 2020 Zdeněk Jindra
ISSN 1214-4223