Nabídka našeho eshopu

Albové listy A4 Československo (1945-1992), nezasklené, zvýhodněný komplet (742), 10x desky, 10x archivní box,

Československo 1945-92, zvýhodněný komplet-plná verze (742 listů) + 10 ks desek se zlatotiskem a archivními boxy (zaplatíte pouze 9 ks desek a archivních boxů a 1 desky a 1 arch.box získáváte zdarma)

  • Cena: 12143 Kč

Proč prodávat na Aukro.cz?

Nedávno jsme Vás informovali o nově spuštěné aukci Aukro.cz a opět se k této aukci musíme vrátit, protože si pozornost určitě zaslouží.

Tu pozornost bychom jako sběratelé měli věnovat rubrice (kategorii) Starožitnosti a sbírky, která se nás nejvíce týká. Proč prodávat své přebytky například poštovních známek zde?


Aukro je bezpečným místem pro obchodování. Vždy dbají na bezpečnost všech transakcí. Pro uživatele je v provozu množství funkcí, které umožňují podílet se na bezpečné transakci.

Jmenuji jen několik z nich. Systém komentářů - po ukončení aukce si uživatelé navzájem udělují komentáře. Počet a typ komentářů ukazují na spolehlivost uživatele. V přípravě je bezpečné transakce ESCROW - díky nim si může být prodejce i kupující jistý, že transakce proběhne v pořádku a ochrana kupujícího zdarma - vrátí Vám danou částku, pokud předmět neobdržíte nebo předmět neodpovídá udanému popisu. Ověření adres prodejců - prodejce může obchodovat s předměty, pokud potvrdí své osobní údaje. Pravdivé údaje o prodejci zajišťují správné proběhnutí transakce. Čím méně se kupující aukce obává, tím odvážněji přihazuje.

Pokud máte zájem bezpečně prodat své přebytky, neváhejte a na Aukro.cz se zdarma zaregistrujte. Můžete se i zúčastnit zajímavé soutěže o 70.000,-- Kč pro nejaktivnějšího uživatele.

Proč prodávat na Aukro.cz?


Autor: Zdeněk Jindra | 12. 1. 2004

Komentáře

Nejsou žádné komentáře

Přidat komentář


Nabídka našeho eshopu

Kapesní UV lampa - svítilna L83

Kapesní UV lampa - svítilna L83

  • Cena: 649 Kč
Album na poštovní známky - vč. listů VARIO

Album na poštovní známky - vč. listů VARIO

  • Cena: 459 Kč