Proč existují jazykové mutace Infofila.cz?

Internetový magazín Infofila, jak jistě víte, má již tři bratříčky. Anglickou verzi s názvem Infophila.com naleznete na adrese www.infophila.com. Ta německá, s názvem Infophila.de, je na adrese www.infophila.de. Dne 11. 8. 2003 byla spuštěna i slovenská jazyková verze s názvem Filatelia iFree.cz na adrese www.ifree.cz s tím, že ji plánujeme v budoucnu přesunout na www.infofila.net .

Někteří čtenáři nebo návštěvníci, kteří nám fandí, si můžou myslet nebo si i myslí, že tímto velkým počtem jazykových mutací se naše síly na tvorbu magazínu oslabí. Což samozřejmě pravda není. Právě naopak - díky tomu, že jsme spustili jazykové mutace, si postupně získáváme na svoji stranu více spolupracovníků anglicky, německy a slovensky mluvících, a to je velkou výhodou pro zpravodajství ze světové filatelie, na kterou bychom se logicky chtěli také zaměřit a tím zaujmout větší část čtenářů.

Zatím jsou jazykové mutace tzv. řečeno v plenkách, ale časem si jistě najdou své pravidelné návštěvníky a po spuštění reklamních kampaní u každého magazínu bude vše mnohem rozsáhlejší a možná se i například u anglické Infophila.com čtenáři dočkají 14 příspěvků za týden, jako je to třeba v poslední době na Infofila.cz.

Ze začátku budou na mutacích magazínu vycházet spíše články z Infofila.cz přeložené do AJ, NJ nebo slovenštiny. V budoucnu se určitě dočkáte i článků, které budou napsané určitým jazykem od zahraničních redaktorů s tím, že je budeme překládat a vydávat na Infofila.cz, takže se situace obrátí.

Již teď prosíme čtenáře, kteří se domluví anglicky, německy a slovensky (u slovenštiny potřebujeme někoho, kdo by nám překládal články z češtiny do spisovné slovenštiny), aby se nám ozvali s nabídkou spolupráce a tím nám velmi pomohli.

Předem Vám děkujeme!

Autor: Zdeněk Jindra | 3. 9. 2003

Komentáře

Nejsou žádné komentáře

Přidat komentář


© 2002 - 2020 Zdeněk Jindra
ISSN 1214-4223