Nabídka našeho eshopu

Katalog poštovních známek World Philately 2022 a Encyklopedie filatelie na flash disku

Katalog poštovních známek World Philately 2022 a Encyklopedie filatelie na flash disku

  • Cena: 999 Kč

Připravujeme luxusní albové listy POMfila

Dovolujeme si k Vám přijít v rámci edice POMfila s nabídkou luxusních, ale cenově přijatelných albových listů v praktickém formátu A4. Listy jsou vytištěny standardně na bílém kartonu. Pokud bude zájem je možné i provedení na krémovém kartonu. Naše albové listy se odlišují především svým působivým grafickým zpracováním.

Každý ucelený komplet listů zahajuje titulní strana s erbem. Jednotlivý list je opatřen v levém horním rohu vlaječkou, příp. erbem, nadpisem v příslušném jazyce a podnadpisem v angličtině. U všech emisí je uvedeno označení a datum vydání. Jednotlivé známky jsou buď zobrazeny v černobílém provedení nebo v případě stejného motivu jsou uvedeny rozdílné hodnoty. Stránky jsou číslovány s tím, že různé varianty, podtypy a přepážkové listy jsou uvedeny jako podstránka základní známky. U České republiky a Slovenska, které nyní právě uvádíme jako první do prodeje, je možno dodat buď základní řadu nebo včetně přepážkových listů a kupónů. K listům dodáváme vhodné desky v koženkovém designu se 4-kroužkovou mechanikou a archivní krabicí ve stejném materiálovém provedení. Desky jsou opatřeny na hřbetu zlatotiskem s názvem příslušné země.

Připravujeme luxusní albové listy POMfila

Pro umístění listů do desek dodáváme standardní prospektové euro obaly s krupičkovým povrchem a nebo speciální zesílené obaly v čirém provedení, které ještě umocní vzhled Vašich listů a lépe ochrání Vaši sbírku před mechanickým poškozením. Jak již bylo výše uvedeno, do prodeje přichází jako první ČR 1993-2005. Zároveň s tím však začínáme nabízet i albové listy Slovenska 1939-45 a 1993-2005 v tomtéž provedení (tj. základní nebo rozšířená verze). V krátkém časovém sledu budou následovat i albové listy ze všech ostatních období těchto regiónů (Československo I. a II. republika, Protektorát ČaM) a některých sousedních zemí (Německo, Rusko, Rakousko, Ukrajina), které jsou již také v dokončovací fázi.

V brzké době se tedy můžete těšit na naši nabídku. Postupné vydávání albových listů budeme avizovat na naší Infofile. Zakoupit si je bude moci každý, na našem http://eshop.infofila.cz.


Autor: Josef Hřebec | 19. 4. 2006

Komentáře

Bomba!

vhodne pro razene znamky

Přidat komentářZobrazit komentáře


Nabídka našeho eshopu

PHILALUX3 - SAFE 9865

PHILALUX3 - SAFE 9865

  • Cena: 3695 Kč
Zásobník na poštovní známky - 60 stran - bílé listy - SAFE retro potisk - č. 100

Zásobník na poštovní známky - 60 stran - bílé listy - SAFE retro potisk - č. 100

  • Cena: 935 Kč