Pozvánka na setkání členů občanského sdružení GEOGFILA

Vážení přátelé,

dovolujeme si Vás srdečně pozvat na setkání členů sekce Geografilatelie, které se bude konat opět po roce v sobotu 8.4.2006 od 13.00 hod. v Brně, v prostorách objektu Kotlářská 53, Brno (výšková budova na rohu ul. Kotlářské a Lidické/Štefánikovy, dříve sídlo Agrobanky). Další informace na vrátnici budovy - (místnost je zamluvena - organizátorem setkání je p.Prokop, před budovou je soukromé parkoviště s možností parkování pro účastníky setkání).

Setkání navazuje na konání velké filatelistické burzy a veletrhu sběratelů, která se koná ve dnech 7. a 8.dubna 2006 v areálu brněnského výstaviště od 9,00 do 17.30hod.

Na programu setkání kromě tradiční výměny přebytků členů bude rovněž tradičně informace Doc.Ing.Jiřího Marka, CSc. o nově připravovaných Příručkách. Rádi bychom prodiskutovali možnosti poskytování dalších služeb pro členy našeho sdružení, zejména pravidla pevné internetové nabídky přebytků a tzv.“virtuální knihovnu“ filatelistické literatury. V průběhu setkání mohou dosud neplatící členové zaplatit členský příspěvek na rok 2006 (připomínáme, že stále platí roční příspěvek ve výši 150,-Kč, pro seniory a mládež 100,-Kč.), popř. zakoupit si dosud vydané Příručky či svázané Zpravodaje.

Spojení z Výstaviště (místo burzy) na místo setkání (Kotlářská 53) tramvají č.1.

Těšíme se na setkání s Vámi
Miroslav Prokop v.r.
Jiří Marek v.r.

Autor: Redakce | 29. 3. 2006

Komentáře

Nejsou žádné komentáře

Přidat komentář


© 2002 - 2020 Zdeněk Jindra
ISSN 1214-4223