Philashop slaví 5 let existence

Více než 1.000.000 prohlédnutých stránek, více než 80.000 individuelních návštěvníků, to je bilance filatelistického serveru Philashop, který 21.9.2003 slaví 5 let své existence.

Děkujeme všem, kteří za dobu fungování Philashopu naše stránky navštívili a přispěli k tím k jeho další existenci.

Projekt, který začal před 5 lety jako pokus o vyplnění prázdného místa v tehdy se teprve rozvíjejícím českém internetovém prostředí, naplnil většinu svých původních záměrů (v mnoha směrech je dokonce předčil) a vydobyl si tak přední místo na českém filatelistickém webu. Prošli jsme si trnitou cestu různých webhostingů, s mnoha trpkými, ale na druhou stranu i mnoha příjemnými zkušenostmi. Tuto cestu jsme zakončili na této doméně Philashop, která funguje již 2 roky. Za tu dobu se česká filatelie na Internetu podstatně rozrostla. Vzniklo zde mnoho nových stránek s velkými ambicemi, většina velkých filatelistických firem má minimálně své prezentační stránky, je zde několik informačních serverů, takže je již z čeho vybírat.

Proto jsme rádi, že máme stále Vaši důvěru. Což dokazuje i to, že se k nám rádi vracíte. Děkujeme také všem našim přátelům a partnerům u nás i v zahraničí bez jejichž pomoci by Philashop v této podobě asi neexistoval.

Autor: Radomír Danenberger | 21. 9. 2003

Komentáře

Bez názvu

Bez názvu

Gratulace

Přidat komentář  | Zobrazit komentáře


© 2002 - 2020 Zdeněk Jindra
ISSN 1214-4223