Philashop.cz - úspěšné aukční stránky

Na adrese www.philashop.cz naleznete jedny z nejlepších aukčních stránek. Jak už jsem se v článku Internetové filatelistické aukce po česku o těchto stránkách zmiňoval a zařadil je mezi jedny z nejlepších na českém internetu, co se aukčních stránek o filatelii týče, plním i to, že je do detailu představím našim čtenářům.

Philashop nebo-li Internetová obchodní filatelie jsou aukční stránky, které jsou na českém internetu již od roku 1998 a za tu dobu si vydobyly velmi dobré postavení.

Co se týče jazykové podpory, je zde samozřejmě čeština a angličtina. Možná by ještě stálo za to přidat němčinu. Stránky jsou rozděleny na několik rubrik. Pro tuto recenzi jsou nejdůležitější aukční stránky, vyhledávání aukce a obchodní stránky. Jinak doporučuji i galerii plus obsahově zajímavé Hradčany.

Nabídka je pestrá, obsahující spousty položek a co je hlavní, jsou to položky prodávané výhradně přes internet. To znamená, že pokud chcete nějakou položku opravdu získat, máte o ní přehled, což je u písemných složitější. Stránky Vám tedy určitě můžu jen doporučit.

Philashop.cz - úspěšné aukční stránky
Autor: Zdeněk Jindra | 24. 1. 2004

Komentáře

Nejsou žádné komentáře

Přidat komentář


© 2002 - 2020 Zdeněk Jindra
ISSN 1214-4223