Padělatelská aféra a SČF

Vážení přátelé, filatelisté a kolegové,

jako vedoucí redaktor Infofila.cz jsem dlouhodobě velmi znepokojen situací ve SČF. Nezamlouvá se mi, že se SČF prozatím nepostavil za předsedu SČF - L. Brendla ve věci neslušného a osočovacího jednaní F. Beneše a také nebyl vyřešen prodej nebezpečných padělků (například úhrada vzniklé škody) sběrateli USA ze sbírky p. Fischmeistera (a nejen jeho padělky). Zeptejte se členů Society for Czechoslovak Philately jak se dívají na tuto padělatelskou aféru znechuceně a jaký dopad to má na celou naší filatelii. Jediný kdo by měl podat rezignaci je v tomto případě F. Beneš - předseda komise znalců?

Uvedené mocenské a silové tlaky F. Beneše a neustálé osočování lidí, kteří s ním nespolupracují, škodí dlouhodobě organizované filatelii a neustále ji rozdělují a oslabují. Dokud neotevřeme oči - bude to pořád stejné.

Pokud nejste plně seznámeni s aférou PROFIL navštivte www.infofila.cz a pročtěte si naše články. Upozorňuji, že o celou aféru se začínají zajímat média, ale již asi čtvrt roku dáváme prostor tomu, aby si to SČF v rámci VV a předsednictva vyřešil. Bohužel se to stále nedaří vyřešit a tak bude nutné média do celé aféry zasvětit.

SČF by měl podat trestní oznámení na padělatelskou dílnu a neznámé či známé pachatelé, kteří způsobují našim sběratelům miliónové škody. Záměrně nepíšu v minulém čase, protože jsem toho názoru, že se padělky stále zdokonalují a prodávají. To, že jsou některé prodeje padělků promlčené je možné, ale to nám bohužel nepomůže zachovat dobré jméno naší filatelie.

S pozdravem Zdeněk Jindra - vedoucí redaktor www.infofila.cz

Autor: Zdeněk Jindra | 24. 5. 2011

Komentáře

statut dr. Beneše v SČF

Jak to tedy přesně je?

Usnesení

RE: Usnesení

chce se mi jen říct

Odpověď Waltera Müllera

Nic nového pod sluncem...

Přidat komentář  | Zobrazit komentáře


© 2002 - 2020 Zdeněk Jindra
ISSN 1214-4223