Reklama

merkur-revue.eu

Nabídka našeho eshopu

Modrý Mauritius v Terezíně

Nová kniha Modrý Mauritius v Terezíně od vedoucího redaktora Infofily Zdeňka Jindry.

  • Cena: 249 Kč

Nový on-line magazín - Karel Čapek - Capek-karel.cz

Nedávno byl spuštěn nový internetový magazín pro obdivovatele významného českého spisovatele Karla Čapka. Záměrem je přinášet aktuální články a informace, zajímavé studijní práce o životě a díle KČ. Dále budeme přinášet rozhovory se zajímavými lidmi a informace například i ze Společnosti bratří Čapků. Magazín pouze na téma Karel Čapek je rozhodně čin odvážný a někomu se může zdát jako téma velice úzké, ale není tomu tak. Tento nejčtenější český spisovatel v našich dějinách není ještě dnes definitivně prostudován a není o něm známo naprosto vše. Stále je co objevovat a studovat a i dnešním čtenářům ve své práci přináší určité poselství, které je stále aktuální.

Cílem vedoucího redaktora tohoto magazínu (Zdeňka Jindry) je i shromáždit co největší množství informací a prací pro rozsáhlou monografii KČ, kterou by rád v budoucnu vydal i tiskem. Popřejme novému magazínu mnoho sil, tvůrčích nápadů, energie, nekonečného obsahu a všeho toho co potřebuje pro zdárné fungování. Věříme, že bude přínosem pro všechny zájemce o literaturu a práci Karla Čapka. Stránky www.capek-karel.cz na tomto odkazu.

Nový on-line magazín - Karel Čapek - Capek-karel.cz


Autor: Redakce | 16. 8. 2015

Komentáře

Nejsou žádné komentáře

Přidat komentář


Nabídka našeho eshopu

Hawid - SF ochranné kapsy na známky - černé - 60 x 217 mm - 301 572

Hawid - SF ochranné kapsy na známky - černé - 60 x 217 mm - 301 572

  • Cena: 195 Kč
Digitální mikroskop Flex

DigiMicroscope Flex je ideální nástroj pro všechny, kteří potřebují prozkoumat malé předměty nebo povrchy s vysokým rozlišením a zvětšením.

  • Cena: 2487 Kč